Siddhartha

'Sanatçı ve Gruplar' forumunda siddhartha tarafından 18 Mayıs 2004 tarihinde açılan konu

1. Baroque'u bir yerden edinin dinleyin tavsiye ederim.

2. siddharthasounda bıraktıgım son mesaj ve mp3 fasilitesi:

3. frusciante..sen var ya yuce bir insansin..ne diyebilirim ki daha..99'da almistim albumu ama bi sekilde kaybetmistim super is dostum sagolasin..umarim efsane de yeniden dirilir..turk pink floyd'u diye tanimlarim ben siddhartha'yi..zamaninda itu'de verdikleri konserlere gitmek de ayri bir ovunc kaynagidir benim icin ayrica..benimle ayni zevkleri paylasan insanlarin var oldugunu bilmek cok hos...

4. teşekkür ederim frusciante....albümüde bulursam alıcam.. 8)

5. ilginiz için teşekkurler.. bi süredir bir fan sitesi uzerınde calısıyorum ama becerılerımın yetersız olmasındna dolayı görsel acıdan cok guzel bır ıs cıkaramadım henuz...ama bır forum actık oraya destegınızı beklıyoruz...

www.siddhartha.com.tr.tc den grupla ılgılı bılgılere,fotograflara,foruma ve msn groupa ulasmanız mumkun...

6. ordaki linklerden part1 disindakiler calismiyor su anda.baska bi yer var mi cekebilecegimiz?

7. cok islevsel bir site degildi orası.. dosyalari da bir hosta aktaramadık bir turlu..ozgur beyle de bır suredır ırtıbat kuramıyorum...benımd eısleırm cok yogun fazla ılgılenemedım sıteyle.. ısteyene gmail vasıtasıyla yollayayım bır kac tane dıyorum ama bakalım.. msn i de cok sık kullanmıyorum :( bakalım

fruscianteshibumi@gmail.com

derli toplu ..host suresi olmayan...bir site olusturabılseydık bu problemlerın hıcbırı olmayacaktı ama yaptıgımız sıte bıle yarım yamalak kaldı =(

8. sid

Siddartha: ITUdeyken Gokhan Aya vasitasiyla tanismistim. Hatta gitaristleri Ozgur Kurcan ortaokulda bir donem bizim siniftaydi. O zamanlar Ozgur Hetfield di.
    Neyse ben sytnhlere merakli oldugumdan gruba katilmam gibi bir durum soz konusu olmustu ama bu gerceklesmeden grup dagildi.

9. ozgur hetfield he? supermis :D gokhan aya nında sahne performansına da ayrıca hastayız...:D

10. hala dinlerim,hala dinletirim..

11. dinlet tabi tolgacim :D

12. boyle bi grup var fin lihemde..

13. siddartha nu siddharta mi ne o

14. selam dostlar
    siddartha parçalarına ihtiyacım var. özellikle desert şarkısı.
    çok memnun kalacam yardımcı olursanız.

15. http://www.hemenpaylas.com<WBR>/download/352642/Si...
    buyrun size siddhartanın albumu

16. ya tanıyan bilen varsa,bu adı geçen serkan yılmaz,avcılardamı ikamet ediyormuş acaba 92lerde.bi yardımcı olursanız sevinirim be.

Bu Sayfayı Paylaş