Kozmos Les Paul Standart

Kozmos Les Paul Standart alınır mı?

• Evet, alınır

Oylar: 3 17.6%
  • Hayır, alınmaz

Oylar: 14 82.4%

• Toplam oy veren
    17
Selam elektro gitara yeni başladım ve leş Paul bir kasa elektro gitar almak istiyorum kozmos Les Paul Standart isminde bir gitar buldum zuhalde denedim overdrive konusunda iyi iş çıkardığını düşünüyorum fiyatı 6600 lira bana 5900 liraya verebileceklerini söylediler Metallica, Nirvana ,Queen gibi müzik gruplarını dinliyorum ve çalmak istiyorum sizce bu fiyata uygunmu?

Gitara yeni başlayacak olan genç arkadaşlara hep aynı şeyi söylüyorum...Ekonominin durumu malumumuz, enstrüman fiyatları saçma sapan bir yere doğru ilerliyor. Sizler de üç kuruşu kenara koyup bu şartlar altında gitar almaya çalışıyorsunuz. Biz de bu yollardan geçtik. O yüzden paranızı çöpe yatırmayın. Bahsettiğin marka gitar falan değil. ''Messi adam değil'' gibi oldu ama gerçekten öyle. Sarı siteyi her gün takip edin. Senin gibi yeni başlayacak olanların bütçesi aşağı yukarı aynı oluyor. Onlara da yeteri kadar marka ve model tavsiyesinde bulunuldu. Bu başlıkları da incelemeni tavsiye ederim.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Gitara yeni başlayacak olan genç arkadaşlara hep aynı şeyi söylüyorum...Ekonominin durumu malumumuz, enstrüman fiyatları saçma sapan bir yere doğru ilerliyor. Sizler de üç kuruşu kenara koyup bu şartlar altında gitar almaya çalışıyorsunuz. Biz de bu yollardan geçtik. O yüzden paranızı çöpe yatırmayın. Bahsettiğin marka gitar falan değil. ''Messi adam değil'' gibi oldu ama gerçekten öyle. Sarı siteyi her gün takip edin. Senin gibi yeni başlayacak olanların bütçesi aşağı yukarı aynı oluyor. Onlara da yeteri kadar marka ve model tavsiyesinde bulunuldu. Bu başlıkları da incelemeni tavsiye ederim.
Hangi özelliklerinin artı ve eksi olduğunu biliyormusunuz?

Hangi özelliklerinin artı ve eksi olduğunu biliyormusunuz?
Bu tür gitarlar en kalitesiz ağaçlar ve malzemeler kullanılarak, seri olarak üretilen gitarlardır. İşçilik olayı zaten yok. Kalite kontrol dertleri de yok. Ne doğru düzgün akor tutar, ne de tatmin edici ses verir. Çalması da keyif vermez. Sonuçta bu bir keyif işi. Yalnız son zamanlarda ucuz gitar piyasası bir hayli çeşitlendi. Harley Benton'u denemedim ama deneyenlerden fiyatına göre iyi iş çıkardıklarını dinledim. Ama bu kozmos için geçerli değil.

Geri