Satılık Ev yapımı HH Super Strat Floyd Rose

Takasa
Kapalı
Fiyat
18000
Para Birimi
TL
Birkaç ay önce bitirdiğim bir Super Strat gitar.

Teknik Özellikleri:

Akaju (Afrika maunu) gövde

Hareli akçağaç (flame maple) kapak ve sap,

Gabon abanoz klavye, Dunlop 6000 jumbo perdeler, 16 inç radius, 24.75 inç Gibson tel boyu, pirinç pozisyon işaretleri, hareli akçaağaç flato (binding)

Dimarzio Breed Humbucker set manyetikler, Steve Vai için Evolution'dan sonra ürettikleri bir set, yine yüksek çıkışlı ama Evo kadar agresif değil

5 yollu multipole super switch: Birçok enteresan manyetik kombinasyonuna imkan tanıyan bir switch, benim seçtiğim devrede sırasıyla sap manyetiği, dış bobinler seri bağlı (telecastervari bir ton), sap ve köprü paralel, iç bobinler paralel ve köprü manyetiği şeklinde bir kombinasyon oluşuyor.

Wilkinson Floyd Rose köprü, base plate, gövde cıvataları ve eşik çelik

Wilkinson akort burguları

Clou Sert Yağ ipek mat vernik

Planlama hatasından ötürü 1-2 minik görsel kusuru var, ama performansına herhangi bir etkisi yoktur.

Alıcı ödemeli olmak şartıyla güzelce paketleyip kargoyla yollarım.

TAKAS YOKTUR!

Yeterince açıkladığımı düşünüyorum, ama yine de sorularınız olursa çekinmeden sorabilirsiniz.

Dosyalar

• IMG_20221012_115104.jpg
    IMG_20221012_115104.jpg
    5.6 MB · Gösterim: 474
  • IMG_20221012_115127.jpg
    IMG_20221012_115127.jpg
    7.2 MB · Gösterim: 206
  • IMG_20221012_115152.jpg
    IMG_20221012_115152.jpg
    7.8 MB · Gösterim: 195
Klavye görünümü, gövde arka cilası ve gövde rengi çok iyi duruyor. Rengi ESP horizon'un ilk versionlarını hatırlattı bana. İyi satışlar.

Çok güzel gözüküyor, iyi satışlar.
Hani bir söz vardır ya 5 lira fazla olsun kırmızı olsun diye 😂😂
Keşke 3 lira fazla olaydı da gotoh köprü olaydı 😅🤌🏻🤌🏻🤌🏻🧿🧿

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Çok güzel gözüküyor, iyi satışlar.
Hani bir söz vardır ya 5 lira fazla olsun kırmızı olsun diye 😂😂
Keşke 3 lira fazla olaydı da gotoh köprü olaydı 😅🤌🏻🤌🏻🤌🏻🧿🧿
Teşekkür ederim, Gotoh olacaktı aslında ama kararsızlık, üşengeçlik-tembellik derken stoklarda kalmadı maalesef, ama Wilkinson da iyi, hiç olmazsa çelik plaka, çelik eşik falan🙃

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Demo videoları kaydettim, izlemek isterseniz:

Gitarın fiyatını 18000 TL'ye indirdim. Floyd Rose köprülerin en yaygın hastalığı olan "return to zero" ya da "return to pitch" durumu bunda da ortaya çıktı, bayağı uğraştım ama olması gerektiği gibi olmadı, o yüzden fiyatta indirim yaptım. Enerji bulabilirsiem bir daha girişip düzeltirim ama şimdilik bıktım diyelim 😄

Bu arada yanlış anlaşılmasın, "olması gerektiği gibi olmadı" derken bir kaç cent'lik akort kaymasından bahsediyorum, ortalama kulaklar duyamayabilir bile.

Geri