• Roger Waters'da iyice emekli albaylar gibi oldu Dark Side Of The Moon albümünü gitar soloları olmadan tekrar kaydedecekmiş..
  Mini Mac kullanan varmıdır ayrıca mutlumusunuz arkadaşlar ?
  DeathDrain
  DeathDrain
  mini 2014 i5. logic pro gayet iyi çalışıyor. Çok büyük sağlam pluginler kullanmazsan overload da olmuyor. 4 kanal gitar hepsinde bias açık+ addictive drums rahat rahat çalışıyor.
  WayTooBaD
  WayTooBaD
  Düşündüğüm donanım özellikli mac mini bu
  2.6 GHz çift çekirdekli Intel Core i5
  8 GB bellek
  1 TB sabit sürücü1
  Intel Iris Graphics
  kubi_net
  kubi_net
  benim konfigürasyon da bu ,sıkntı yok cayır cayır çeker ;)
  "hackeiommi" Nerelerde bir bilgisi olan varmıdır yahu ?
  masterofmasters
  masterofmasters
  İşin ilginç yani iki taraf arasinda herhangi bir gerginlik dahi yokken, @ogulcaan gelip kendini gayet guzel ifade etmiş iken bu arkadaşımızın olayla alakası olmadığı böyle terbiyesizlikler yapmasi. Neyse ceşit çeşit insan var dünyada elbette.""
  masterofmasters
  masterofmasters
  Ne güzel cümleler değil mi.. Karşındakine anlayamayan (aptal), çeşit misin oğlum sen, komplekslisin demenin kılıfa sokulmuş hali değil mi bu.. Adil olun biraz lütfen.. Üyelik tarihleri de manidar..
  Gitarı Olmayan Gitarist
  Gitarı Olmayan Gitarist
  @masterofmasters size katılıyorum. Bu forumda saygı duyduğum kişiler arasındadır Hakan abi, siz de varsınız bu listede. Ona buna laf sokmaktan başka sadece iki üç mesajı olan kişilerden bilgili insandır Hakan abi. Bilgisi büyüktür fakat karakteri de büyüktür bana kalırsa. Kendisiyle en az 150 - 200 mesaj kadar konuştuk.
  ENGL Z4 Footswitch satan varmıdır acaba ?
  WayTooBaD
  WayTooBaD
  Ya aslında bende herşey var switchlerden jack girişine stero kablodan tut herşeye kadar z4 ün şeması bile mevcut fakat arkadaşlardan bir duyum aldım ENGL orjinal footswitch'i gibi olmuyormuş aslında elimdekilerle denesem belki de olur ama üşendim resmen hatta forumdan bir arkadaş sağolsun switch yolladı bir sürü
  erdimeola
  erdimeola
  Powerball II kullanıcısıyım, Joyo pxl-pro'nun amfi triggerlarına 2 tane S/M kablo taktım, herhangi bir sıkıntım olmadı. Tek dezavantajı kablo kalabalığı, Engl orjinal footswitch'i olsa tek kablo ile bütün kanalları yönetebiliyorsun.
  santamarias
  santamarias
  Arada foruma veya sahibindene düşüyor. Sabırlı olursanız 3 ay içinde alırsınız.
  Site de bazı satıcılar sattıkları şeyleri çok abartıyorlar sıfır fiyatına satış nasıl mantıktır ki piyasa da aynı şeyden bir ton varken..
  Fender deluxe almak için banka kredisi çekmeyi düşünmeye başladım :D
  İbanez sevmeyen bir adam olarak 1 aydır ibanez awd 102 nt modelli gitarı deniyorum hoşuma gitti iyice çalan varmıdır acaba bu gitarı ?
  ENGL ile gayet iyi fender ampli gibi cleanler aldığım doğrudur.
  sixfeetunder
  sixfeetunder
  engl steve morse ta cristal clean tadı:)) ben alıyorum valla .
  engl var engl var fender var fender var...fender var squer var hehe
  uvidinli
  uvidinli
  Onu bilmem, ondan olabilir?
  2 tane DRRI parası ediyor o..:))
  Muhakkak güzeldir, fakat şu ana kadar denediğim hiç bir ampli'den 65 DRRI tonu alamadım.
  Güzeller, fakat o başka...
  forbidden_city
  Uzun bir aradan sonra döndüm büyük bir boğaz iltihabı ile denizli yaramadı sanırım..
  WayTooBaD
  WayTooBaD
  aile hekimine gittim iğne verseler daha iyidi kullan bunu 3 4 güne geçer dedi yemek bile yiyemiyorum ayrıca neyse dün acile gittim clin 600mg iğne yazdılar 12 saate bir şimdi iyiyim bazı doktorlar gerçekten işlerini yapmıyorlar..
  uvidinli
  uvidinli
  Hay Allah!.. Bayağı da ciddiymiş... Büyük geçmiş olsun tekrar...
  Klasik tıp hastalığı; modern tıp (tamamlayıcı, homopaty) hastayı tedavi ediyor.
  Bizim Aile hekimimiz İzmir'de Homopaty uzmanı, ve çok memnunuz.
  WayTooBaD
  WayTooBaD
  Bizim Aile hekimine ilaç yazdırmak deveye hendek attırmaktan zor sanki cebinden çıkıyor adam bir ağrı kesiciyi yada antibiyotiği yazarken yada bir gargara yazarken eli titriyor yahu değiştireceğim cidden.
  İki telefon sökmeyi bilen telefoncu dükkanı açıp telefon tamircisi diyor kendine cahil mahluklar! Statik elektriğin ne olduğunu bilmeyenler!
  • Beğen
  Tepkiler: wolkN
  WayTooBaD
  WayTooBaD
  @wolkN Bizim hatun da hata sıradan bir telefoncuya neden tamire verirsin ki sırf öyle adamlar para kazanmasın diye kalkıp dandik telefon kılıfını bile yurtdışından alıyorum babası ilgilenecekti en son bakalım ne olacak sonuç. Halledilene kadar telefonsuz ve benim telefoncuya günde 30 ile 40 kere kendisi dahil sülalesine küfür edişim..
  WayTooBaD
  WayTooBaD
  @wolkN Kesinlikle ben müslüman karşıtı bir insan değilim hatta müslümanım ama inan böyle şeyler yüzünden artık soğudum 100$ olayı zaten ap ayrı orda insanlar canının derdinde sarı şeytanlar ise para derdinde hergün pişman olduğumuz bir güne uyanıyoruz bu düzende..
  wolkN
  wolkN
  Kesinlikle haklısın Yani Müslümanlık kelimesi öyle bir kirletildi ki artık islama gönül vermiş kişilere farklı bir isim verilmeli
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
Üst