Schecter Hellraiser solo 2 yada custom vs ESP Ltd 1000

Selam arkadaşlar,bilgilerinizden her zaman faydalanıyorum teşekkür ederim.

25-30 k bütçe ile yukarıda bahsettiğim LP kasa gitarlardan birini bugün yarın almak istiyorum,stok sorunu da cabası tabi bu sıralar markette,ikinci seçenek olarak PRS yada ikinci el Gibson Studio da bakıyorum.

Önerileriniz için teşekkür ederim şimdiden.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
F7A49A87-AEFA-4C0B-8749-1467324AA675.jpeg

Sağdaki Seymour Duncan manyetikli modelini kampanyadan birazda pazarlıkla 24.500 e aldım.

2-3 gündür gerek forumda gerek diğer platformlarda araştırmalarım sonucunda karar verdim.

Kararımda ,kendine ait bu modeli satarken verdiği bilgilerle @solitude71 üstadında çok faydası oldu teşekkür ederim.

2023 de daha birşey almam diyip kendini tutamayanlar derneğine beni de üye yapar mısın @BC_Rich_Warlock 😊

2023 de daha birşey almam diyip kendini tutamayanlar derneğine beni de üye yapar mısın @BC_Rich_Warlock 😊
Haha. Kim dedi ben birşey almam. Ne , ne zaman, nerde 😂😜
Ben yazmadım yeğenim yazmış 🤓😂
Kabin ve anfi almam ama, o lafım hala geçerlidir. Zira almak istediğim ve uzun bir zamandır planladığım bir proje idi. Benim için ideal oldu hem görünüş hem kalite hem de ton olarak.
Bakalım HeadRush Prime nasılmış. Pedalboarddan çok üstün olursa belki bir ihtimalle alabilirim, Pedalboard u satıp.
Gitarın çok güzel. En sevdiğim renktir mat siyah. Hayırlı olsun. Manyetik konusunda da çok iyi bir seçim olmuş. EMG sevmem ben

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Kabin ve anfi almam ama, o lafım hala geçerlidir. Zira almak istediğim ve uzun bir zamandır planladığım bir proje idi. Benim için ideal oldu hem görünüş hem kalite hem de ton olarak.
Bakalım HeadRush Prime nasılmış. Pedalboarddan çok üstün olursa belki bir ihtimalle alabilirim, Pedalboard u satıp.
Gitarın çok güzel. En sevdiğim renktir mat siyah. Hayırlı olsun. Manyetik konusunda da çok iyi bir seçim olmuş. EMG sevmem ben
Teşekkür ederim,Seymour Duncan manyetikleri merak ediyordum,denedim hoşuma gitti.

Zuhala ve Sescibaba ya da sordum Prime ı,geliş tarihi tam belirlenmedi dedi.

Pedalboard'dan amfi klonlama ve indirme olayı ile baya üstün. Üzerinde eski pedalboarddaki amfiler de var, onlar ile arasında dağlar kadar fark var gerçekten. Türkiye fiyatı belli oldu mu bilmiyorum, ama sadece onun için çuvalla para verilir mi? Bilemiyorum. Bu TR ye has bir endişe ama tabi. Ama vokal efektlerini, Autotune özelliğini kullanacaksanız o zaman çok çok değer. Sorunuz vesaire olursa da cevaplayabilirim, bir 10 gün kadar oldu sanırım elime geçeli.

Pedalboard'dan amfi klonlama ve indirme olayı ile baya üstün. Üzerinde eski pedalboarddaki amfiler de var, onlar ile arasında dağlar kadar fark var gerçekten. Türkiye fiyatı belli oldu mu bilmiyorum, ama sadece onun için çuvalla para verilir mi? Bilemiyorum. Bu TR ye has bir endişe ama tabi. Ama vokal efektlerini, Autotune özelliğini kullanacaksanız o zaman çok çok değer. Sorunuz vesaire olursa da cevaplayabilirim, bir 10 gün kadar oldu sanırım elime geçeli.
Vokal ile işim yok. Benim kötü sesi hiçbir autotune güzelleştiremez 🤓

Geri