Jackson JS32 Rhoads Ivory

Merhaba, Jackson JS32 Rhoads modelini düşünüyorum satın almak için. Bu gitarı etkileşim içinde olduğum bir grup nedensiz bir şekilde çöp diye yaftaladı. Sizin bu gitar hakkında iyi kötü düşünceleriniz nelerdir?

kendine sorman gereken birkaç soru var;
1-etkileşimde olduğum grup blues ya da jazz mı seviyor?
2-etkileşimde olduğum gruptan birileri bana gitar satmaya çalışıyor mu?
3-etkileşimde olduğun grup senin ne tür müzik yaptığını ve neyi sevdiğini bilmiyor mu?

bu sorulara çoğunluk evet ise grubunu s.ktiret.
hayır ise yine de bildiğini yap.

Merhaba, Jackson JS32 Rhoads modelini düşünüyorum satın almak için. Bu gitarı etkileşim içinde olduğum bir grup nedensiz bir şekilde çöp diye yaftaladı. Sizin bu gitar hakkında iyi kötü düşünceleriniz nelerdir?

Giriş seviyesi bir jackson ama ne kadar ekmek o kadar köfte, değil mi? Mutlaka dene daha önce çalmadıysan bu gövde tipinde bir gitar, çok istiyorsan da al geç. Lan bu benim olsa dediğin başlangıç seviyesi bir gitar hiç içine sinmeyen orta kalite bir gitardan daha tercih edilesidir bence. İleride zaten onu sat bunu al derken belli şeyler rayına oturuyor.

Başlangıç seviyesinde bir gitar çok da iyi değil ayrıca 15k verilmez bu gitara tabi bu benim fikrim. Ayrıca bu tarz gitarlar show gitarları olarak geçer oturarak çalımları zordur ayakta çalmak gereklidir. Tabi heves ettiysen almak istiyorsan al fakat 15k gibi bir bütçeye ikinci el fender meksika H-S-S diziliminde bir gitar alman daha mantıklı. Ayrıca fender'lerin üzerinde ki stock manyetiklerle de metal çalabilirsin çok da düşük bir çıkışı yok yani. Ha beğenmedin diyelim daha yüksek çıkışlı bir humbucker manyetik takabilirsin.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Başlangıç seviyesinde bir gitar çok da iyi değil ayrıca 15k verilmez bu gitara tabi bu benim fikrim. Ayrıca bu tarz gitarlar show gitarları olarak geçer oturarak çalımları zordur ayakta çalmak gereklidir. Tabi heves ettiysen almak istiyorsan al fakat 15k gibi bir bütçeye ikinci el fender meksika H-S-S diziliminde bir gitar alman daha mantıklı. Ayrıca fender'lerin üzerinde ki stock manyetiklerle de metal çalabilirsin çok da düşük bir çıkışı yok yani. Ha beğenmedin diyelim daha yüksek çıkışlı bir humbucker manyetik takabilirsin.
Bulgardan alacağım için gitar bana 7300 TL ye gelecek. Bu fiyattan çok fazla yukarı çıkamadığım için aşağı yukarı bu gibi bir gitar olur herhalde alabileceklerim. 2.5 Senedir pek iyi olmayan bir akustik çalıyorum. Alacağım amfi ile beraber çalınmış bir videosunu görünce sesi beni çok cezbetti. Eğer ki 3000 TL kadar artırabilme olanağım olsaydı gitar için dediğiniz gibi daha iyi bir gitar olabilirdi ama imkanlarım bu ^^
Daha önce bu gövdede hiç gitar çalmamıştım.

Geri