blues ve rock müzik çalmak için elektro gitar önerisi

yaklaşık 1 senedir İbanez GRG270B kullanıyorum. bir kaç nedenden dolayı gitarımı değiştirmem gerek. genelde blues ve rock müzik dinliyor, çalıyorum. bütçem maximum 7-8k olduğundan dolayı squierin affinity stratlarına fender.com üzerinden baktım. önerbileceğiniz gitar yurtdışından da olabilir yurtdışı üzerinden getirtme şansım var. şimdiden teşekkür ederim.

O fiyat aralığında sıfır çok iyi şeyler beklemeyin tavsiyem ikinci el almanız. İkinci el alacaksanız; Yamahanın üst model gitarlarından öneririm nurkan rendanın kullandığı gitardan mesela Yamaha Pacifica 412v, Fender Standart Squier, Squier Classic Vibe... İlla sıfır alacağım diyorsanız Fender Squier Affinity HH gitarım var genel olarak memnunum.

Madem yurtdışı imkanın var o zaman elindeki bütçeyi dolar veya euroya çevir ne kadar yapıyorsa gir thomanna o bütçe aralığında bak gitarlara aklına yatanları gel sor yardımcı olsunlar.
Ben anlamıyorum abi insanları. Imkanları bar daha hala skuyir diyor afanitif diyor. Thomannda schecter bak ltd bak. Bak işte.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Madem yurtdışı imkanın var o zaman elindeki bütçeyi dolar veya euroya çevir ne kadar yapıyorsa gir thomanna o bütçe aralığında bak gitarlara aklına yatanları gel sor yardımcı olsunlar.
Ben anlamıyorum abi insanları. Imkanları bar daha hala skuyir diyor afanitif diyor. Thomannda schecter bak ltd bak. Bak işte.
hocam öncelikle selamlar. konuyu açalı 1 ay olduğundan, detaylı araştırma yapma şansı buldum. 1 ay içinde thomann üzerinden bulduğum 7.3k ya gelen squier classic vibe 50s strat almaya karar verdim. gitarı zuhal müzik arayıcığıyla deneyimledim ve onda karar kıldım. yakın vakit içerisinde de bir tanıdık vasıtasıyla getireceğim inşallah. ek olarak keşke bu denli tepki göstermeden evvel açtığım yeni konulara bir göz atsaydınız.

O fiyat aralığında sıfır çok iyi şeyler beklemeyin tavsiyem ikinci el almanız. İkinci el alacaksanız; Yamahanın üst model gitarlarından öneririm nurkan rendanın kullandığı gitardan mesela Yamaha Pacifica 412v, Fender Standart Squier, Squier Classic Vibe... İlla sıfır alacağım diyorsanız Fender Squier Affinity HH gitarım var genel olarak memnunum.
erenciğim öncellikle yorumun için çok teşekkür ederim. konuyu 1 ay önce açtığım için araştırma şansım oldu. neticede squier classic vibe 50s adlı gitarda karar kıldım. gitar zuhal müzikte deneme şansı buldum. gitar gayet hoşuma gitti. hatta mexico fenderden ton açısından daha iyi bile diyebilirim. yurtdışındaki bir tanıdık vasıtasıyla gitarı 7.3k fiyata getireceğim inşallah.

Rica ederim . Ben üye olalı 4 5 gün oldu ve forumun kullanıcılarından çok çok memnunum, keşke daha önce olsaymışım diyorum. 1 ay boyunca böyle bi konuya neden hiç bi yorum gelmemiş anlayamadım. Squier Classic Vibe 50's Stratı ben de denemiştim. Çok memnun kalmıştım çalımı tonu çok hoşuma gitmişti. Böyle bir gitarı alacak olmanıza sevindim, umarım yolda başına birşey gelmez sapasağlam gelir sağlıkla sıhhatle kullanırsınız gitarınızı. Fiyat da olağanüstü iyiymiş, zuhalde squier affinity bile 9300 olmuşken :(
Gitar thomanndan geldiğinde deneyimlerinizi (gümrükten geçme, kargo...) paylaşmanızı rica ediyorum ben de zamanında thomanndan squier 40th anni tele sipariş etmeyi düşünüyordum ama kader kısmet squier affinity aldım.

Rica ederim . Ben üye olalı 4 5 gün oldu ve forumun kullanıcılarından çok çok memnunum, keşke daha önce olsaymışım diyorum. 1 ay boyunca böyle bi konuya neden hiç bi yorum gelmemiş anlayamadım. Squier Classic Vibe 50's Stratı ben de denemiştim. Çok memnun kalmıştım çalımı tonu çok hoşuma gitmişti. Böyle bir gitarı alacak olmanıza sevindim, umarım yolda başına birşey gelmez sapasağlam gelir sağlıkla sıhhatle kullanırsınız gitarınızı. Fiyat da olağanüstü iyiymiş, zuhalde squier affinity bile 9300 olmuşken :(
Gitar thomanndan geldiğinde deneyimlerinizi (gümrükten geçme, kargo...) paylaşmanızı rica ediyorum ben de zamanında thomanndan squier 40th anni tele sipariş etmeyi düşünüyordum ama kader kısmet squier affinity aldım.
öncelikle iyi akşamlar. iyi dileklerin için çok teşekkür ederim. umarım ülkemizin ekonomik şartları bir gün elverir ve gitar markalarının türkiyede fiyat belirleyici arkadaşları fiyatları abartısız belirler de, senin daha iyileri olur. ayrıca gitar elime ulaşınca süreci paylaşmamı istemişsin. ricanı kesinlikle dikkate alacağım elime ulaştığı vakit seve seve ufak bir rehber tarzında paylaşırım inşallah.

Geri