kahler kopru flody rose kılıt

kahler koprulu bır gıtara floody rose un ust kılıdını takarsak ne olur bıldıgımkadarıyla kahlerın kılıt kısmı cok cırkın gozukuyor ama flody roseun kı cok hos esıgın oldugu kısım pyulu takılabılır dıye dusunmekteyım gece uyumadan once aklıma takıldı sızce nası olur olur mu?

kombide Böhler, floyd'ta Kahler.. vazgeçilmez
Ama Kahler de kahrediyor diyorlar. Ben onların yalancısıyım.
Köprü dediğin Wilkinson olur.
Ama şu Wilkinson... Yaşı yetenler bilir bunu.

ibanez SV5470F .... bu gitardaki synchroniZR köprü benim için tektir, gerisi yalan. Akortsa akort, değişimi kolay... kilitli nut bile yok

bugün birisi çelik fretli, S kasa ibanez çıkarsın direkt alırım... hatta SV5470F yeniden üretilsin çelik fret ile fiyatını sormadan alırım.

ibanez SV5470F .... bu gitardaki synchroniZR köprü benim için tektir, gerisi yalan. Akortsa akort, değişimi kolay... kilitli nut bile yok

bugün birisi çelik fretli, S kasa ibanez çıkarsın direkt alırım... hatta SV5470F yeniden üretilsin çelik fret ile fiyatını sormadan alırım.
Yapmazlar. İyi bir şeyse kesin bitirirler onu. Kazara evladiyelik ve diğer gitarlardan açık ara daha iyi bir şey yaparlarsa o derhal piyasadan kalkıyor. Herhalde mantık şöyle işliyor: "Bomb.k şeyler üretelim; nasıl olsa marka ismiyle satıyor gitarlar. Millet de düzgün bir gitar bulmak umuduyla hepsini denesin"
Geçen Zuhal'de (Tüneldeki mağaza) Ibanezlere bir göz attım. Martin Miller dışındaki hiç bir modeli üste para verseler almam. AZ'ler dışındaki (onlar da "overpriced"...) bütün gitarlar sirk soytarısı gibi. AZ'deki tremolo ise synchroniZR'nin yanından geçemez.
Şu aralar Ibanez'de gitar tasarlayanların yerli dizi senaristleri olduğundan şüphe etmeye başladım ben.

Geri