İstanbul İstanbul amatör müzikle ilgilenenler

İstanbul’da amatör müzikle ilgilenen beraber müzik adına bişeyler yapmak isteyen arkadaşlar iletişime geçebilir. Kendim gitar ve Keman çalıyorum. Beraber müzik yapabileceğimiz keyifli zaman geçirecek, belki zamanla ufak amatör bi grup kurabiliriz.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Avrupa yakasındayım ama Anadolu yakasıda olur, kemana gidebilecek her tarz olabilir. Amacım beraber çalıp keyfi müzik yapmak bir yandan da kendimi geliştirmek.

Merhaba , 0539 555 54 95 beste yapabiliyorum sesim beğeniliyor starmaker uygulamasında geri dönüşler güzel.ister hobi ister sahne bişekilde tanışıp müzik adına birşeyler yapmak isterim

İstanbul’da amatör müzikle ilgilenen beraber müzik adına bişeyler yapmak isteyen arkadaşlar iletişime geçebilir. Kendim gitar ve Keman çalıyorum. Beraber müzik yapabileceğimiz keyifli zaman geçirecek, belki zamanla ufak amatör bi grup kurabiliriz.
Merhaba, ben Kocaeli'de yaşıyorum ben de burada müzik yapacağım, eğlenip gelişeceğim insanlar arıyorum. Yayınladığım ve yayınlayacağım kendi müziklerim var. Bu alanda ilerlemek istiyorum. İstanbul uzak değil arada gidiş geliş yapabilirim. İlgilenirseniz konuşabiliriz.

YouTube kanalımın linki:
https://www.youtube.com/@DahaBendenDinlemedin

Geri