Nux mg30 mu yoksa mooer ge 250 mi?

Merhaba uzun zamandır prosesör araştırıyorum sonunda bütçemi 9 bin TL'ye çıkardım. Mooer de var o fiyata nux da ortalama o fiyatlarda stoka gelecek. Hangisi daha iyi daha önce bilmiyorum ve şahsen hangisinin ton kalitesi daha iyiyse onu almak isterim. Siz ne düşünüyorsunuz hangisi daha iyidir? Nux güncel diye övenler var ama mooer de eski bir prosesör değil. Orası da ayrı bir seviye.

"ton kalitesi" kullanılan ilave IR'lar ve en önemlisi sesi nasıl bir hoparlörden aldığınla ilgili... bu seviye cihazlar öyle mucize bir fark yaratmaz yani kutudan çıktığı haliyle ... Mooer genelde oldukça iyi marka, üzen ürünü olmadı hatta GE300 Lite çok beğendiğim bir cihazdı...

aldın mı cihazları bilmiyorum ama önce ge250 sonra mg30 kullanan birisi olarak ben mg30 tercih ettim ge250yi sattım. sebebi ise arabirimi daha kullanışlı ve analog kullanıma daha yakın. şahsen bir sanatçı değilim en fazla bar sahnesi yaparım, beste yaparsam iş ciddileşirse de gidip ekipman yükseltirim direkt mantığıyla mg30 aldım. dedikleri gibi bu cihazlarda aşırı bir ses kalitesi farkı olmuyor sonuçta bir kemper ya da neural dsp değiller. youtube da kıyaslama yapıyorlar galiba kayda değer tek farkı mooer de daha fazla od/dist efekti bulunması

Geri