Nux mg30 vs mooer ge250

Herkese selam bir süredir prosesör almayı planlıyordum. Biraz bakındıktan sonra Anıl Yazar Aykan şanlı gibi gitaristlerin nux mg30’u övdüğünü görünce onu almayı planlamıştım. Fakat xlr çıkışı olmadığı ve bütçemi yükselttiğimden dolayı farklı modellerede bakınıyorum (ör mooer ge250).20k bandında direkt sisteme girebileceğim ve güzel sound alabileceğim iyi amfi kabin ir modellemeleri olan prosesör önerebilir misiniz. Yoksa illa 2000 dolar harcayıp axe fx almak mı gerekli

Herkese selam bir süredir prosesör almayı planlıyordum. Biraz bakındıktan sonra Anıl Yazar Aykan şanlı gibi gitaristlerin nux mg30’u övdüğünü görünce onu almayı planlamıştım. Fakat xlr çıkışı olmadığı ve bütçemi yükselttiğimden dolayı farklı modellerede bakınıyorum (ör mooer ge250).20k bandında direkt sisteme girebileceğim ve güzel sound alabileceğim iyi amfi kabin ir modellemeleri olan prosesör önerebilir misiniz. Yoksa illa 2000 dolar harcayıp axe fx almak mı gerekli
Hocam 2000 dolara axe FX bulursanız kaçırmayın. Hatta varsa o fiyata söyleyin nerdeyse gidip ben de alayım

20k ya çıkabilecekseniz Mooer Ge300 daha iyi. Nux kullanmadım birşey diyemem.
Mooer ge250 veya 300 Üzmez
Biraz daha bütçe çıkarsanız 25-30 arası Headrush Core veya ikinci el daha eski modeli Headrush Pedalboard ( Gigboardu da öneririm ama XLR yok).
Nux ile ilgili epey konu açıldi diye hatırlıyorum.
Aşağıda bir tanesi var mesela

Mooer processorlerin özellikleri karşılaştırmali tablo. XLR çıkış 250 ve üstü modellerde bulunmakta
GE Series Comparison.jpg

Birisi övdü diye cihaz alma... Guthrie Gowan da övse alma...
Araştırmanı derinleştir, ihtiyacını ve beklentini iyi planla.. NuX ile AXE arasında bir savrulma olamaz... bilinçli alışveriş iyidir.
GE250 de 300 de oldukça iyi cihazlar ama son zamanlarda Headrush bu sektörde atak yapan firma.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Birisi övdü diye cihaz alma... Guthrie Gowan da övse alma...
Araştırmanı derinleştir, ihtiyacını ve beklentini iyi planla.. NuX ile AXE arasında bir savrulma olamaz... bilinçli alışveriş iyidir.
GE250 de 300 de oldukça iyi cihazlar ama son zamanlarda Headrush bu sektörde atak yapan firma.
Deneyerek almak en mantıklısı ama ne yazık ki muğlada bu cihazları deneyecek mağaza yok. Yine tekrardan bu cihazlara bakacağım detaylıca

Geri