Rockout

valla dün erdemle konuşuyorduk cüneytim.. dedim ki adam bu hasta haliyle bile çok harika iş çıkardı.. o da katıldı.. cidden çok iyi.. kimbilir hasta olmasaydın nasıl olacaktı yani.. gitarlar azıcık yüksek çıkmış o yüzden bazı yerlerde vokali bastırıyor basslar da biraz kısık kalmış ama olsun.. bir hücum kayıt için çok güzel olmuş kaydımız.. bundan sonraki daha iyi olacak inşallah.. sana da geçmiş olsun... tylolhot iç iyi geliyor gerçekten :)

Tylolhot' ı çay yerine içiyorum 4 gündür Alp. Bu arada bana bir adet uyarı mesajı gelmiş, sayfadan chat yapmayın, şarkı seçimi vs. gibi forum kurallarına aykırı konulara girmemeye özen gösterin diye. Dikkat edelim, yoksa sayfayı kilitleme ihtimali varmış. Ama umarım bu uyarı tamamen geyik üzerine kurulu olduğu açıkça belli olan grupların forumlarına da yapılıyordur. Ya da yaptırımlar eşit uygulanıyordur. Hakikaten burası chat yeri değil ama ne bileyim şarkı seçimi vs. gibi konular da pek chat konusu değil. Fikir alışverişi denilebilir belki...

MiKRoPP demiş ki:
aceleye geldi ama fena olmadı valla. elinize sağlık hepinizin. benim de boğazıma sağlık inşallah. grip devam ediyor. diyorum ki keşke şu kayıdı ben grip değilken yapsaydık, eminim daha güzel olurdu. şarkıları dinlerken hoparlörden uzak durun, size de geçebilir :)

geçmiş olsun bilader

millet kayıtlar süper olmuş. sahnedeki haliniz kadar enerji dolu olmuş kayıtlar..
özellikle davul ve vokal performansı çok hoşuma gitti.. tabi diğerleri de güzel olmuş ama bu ikisi şahane;)

kayıdı birkaç kişiye dinlettim, hiçbiri hücum kayıt olduğunu anlayamadı, hatta söyleyince has... diye tepki verdiler. hele 7 şarkıyı 1 saatte kaydettiğimizi duyunca iyice enteresan geliyor. burada da dile gelsin istedim... dostumuz volkan' a da (detay müzik) ayrı bir parantez açmak lazım. ankara' da böyle bir stüdyo ve böyle bir işletmeci olması harika birşey hakikaten.

bu arada buradan müjdeyi vereyim, benim ahşap evi stüdyo haline getirdim sayılır. iki gün evvel yamaha emx68s powered mixer (6 kanal, 8 in) ve 2 adet 400er watt' lık kolon aldım. şu an bizim evde duruyor, harika bir sistem oldu. aletin üzerindeki effect' ler nefis. biraz tuzlu oldu ama içime sindi en azından. umarım bu yaz faaliyete geçireceğim çalışmalar için...

urazım saolasın, iyileşmeye çalışıyoruz, ama iş güç pek fırsat vermiyor. hafta sonu olsun da yatsam şöyle yaya yaya...

bu arada the rain web sitesini de yeniledim, merak edenler : http://therain.100free.com adresine uğrasın. bir kaç eski foto da ekledim.

Kayıtları dinledim vallahi güzel olmuş. Olmasa demem zaten. "İğrenç olmuş, ne biçim" derim. Fakat, hakikaten çok güzel olmuş. Yenilerini beklemedeyim.. Elinize kuvvet :D

kayıtları nerede yaptınız merak ettim..fena değilmiş..
görüş alıyor musunuz bilmem ama ben cocaine'i beğenmedim..cocaine'in nakaratı güzeldir ve siz orayı yap(a)mamışsınız..bir kez dinledim şimdilik sanki davulcu yapamamış gibi..ama hakkı var orası zor biraz..benim davulcu da yapamazdı bazen..biz de sizin gibi bir gruptuk..pek birşey beceremeyiz biz..neyse..roadhouse güzel olmuş..ama aradaki gitar klavye solosu pek çalışılmamış sanki..:)bir de gitarın clean tonu fazla kaçmış gibi..biraz daha overdrive olabilirmiş bence..hmm..johnny byi sevdim ben..şarkı zaten güzel..bir de imzanıza çaldığınız yerleri yazın da görelim izleyelim tabi çalıyorsanız eğer..sevgiler..bol şans..

okan
arkadaşlar dinlemek isterim sizi..bizim havalardan çalıyorsunuz..grupça uyuşuruz aslında..yani bizim eski grupça..

aaa..kokaindeki numaranızı takdir ettim gerçekten..sultans of swing'in davulundaki numaraya benzer bir eşy var ya..ne denir bilmiyorum ama anladınız siz..zaten kendinizi de ifade etme çabanız da takdir edilesi..sevgiler yne

eyvallah knopfler, sağol yorumların için..
bu arada cocain'de ne numaralar çekiyormusuz da haberimiz yokmus...pek anlamadım ama neyse...
daha çaldığımız bir yer yok, belki üniversite şenliklerinde... zaten değişiklik olursa buradan duyurucaz

kaç gündür girmeyi deniyodum olmuyodu sizin mp3lerin olduu siteye... bgn erdem yolladı walla dinlediim en temiz kayıtlardan birisi ancak işte bass duyma özürlüsü bi insan olduğum için yine duyamadım...

erdemin ve vokalistin performansı ii gerçektende

olm yaniyor lan bu dubai. gunduzleri 40 derece. bu arada santiye muduru illa da kal diyor birkac ay ama kalmayacagim. mayista goruscez insallah. sevgi saygi...

Geri