İstanbul İstanbul da Rock Grubu

Merhaba ismim Ali Can CANER 6-7 yıldır rock müzikle uğraşıyorum.
Yapmış olduğum 20 ye yakın belki de 50 adet şarkım var söz müzik olarak.
Şuan da demolarımda mevcut. Ekipman eksikliğinden halen tam 1 şarkımı profesyonel bir şekilde kaydetmiş değilim.
Yapmak istediğim tarz Psychedelic Rock.
Şuanda aktif olan gruplar arasında yıllar içinde yer kazanacağıma eminim. Çünkü asla pes etmedim.
Ayriyetten müziğin mühendislik kısmı ilede uğraşıyorum. Kendime ait laptopım, Yamaha HS7 referans monitörlerim, SSL 2+ Ses Kartım var.
Kullanmış olduğum program Ableton Live 11 Suite. Tabi kii crackli bir şekilde :)
Şuanda da kullanmış olduğum Condenser C-1 adlı dandik bir mikrofonum var. Bu ay mikrofonumu da alıyorum. (sE electronic xS1)
Bir daha ki ay da ise bas gitarı alıp bu işi bitiriyorum.
2 Adet elektro gitarım var. 5 Adet pedalım var Wah, Compressor,Delay, Overdrive, diğer pedalın ne olduğunu şuanda unuttum :).
Arturia Minilab 1 adet midi klavyem var.
Yani çok aktif olmayarak hepsini kullanıyorum.
Bu yola çıkarken amacım solo gitarist olmaktı. Zaten önce ki grubumda solo gitaristtim. Ama görüyorum ki herkes bu devirde gitarist olmuş.
Açık konuşmak gerekirse. Şuanda sadece ben ve bateristim Can BOZYİĞİT olarak bu işi sürdürmekteyiz.
İkimiz de şuan sanat camiasına kiralama yapan bir şirkette çalışıyoruz.
Yakın zaman da burada ki serüvenimizi sonlandırıp her zaman istediğimiz şeyi yapmak için çalışmalar yapacağız.
Bu yolda bize eşlik edecek Piyanist, Gitarist ve Bas Gitarist gerekiyor. Ses Mühendisi de olabilirsiniz.
Mümkünse bana ulaşacak arkadaşlar ailesiyle ve kendi hayatında çok şey başaramamış olmalı. Kötü bir hayatı güzelleştirmeye çalışan benim gibi insanlara ihtiyacım var.
Ben ve bateristim 25 yaşımızdayız. 1998 doğumluyuz.
Telefon numaram 0531 730 9777
Instagram adresim alicancaner34

Şuan da grup ismim hazır fakat burada paylaşmak istemiyorum. Bu ayın sonunda ismin marka patentini de üzerime alacağım. Ben bu konu da çok ciddiyim.
Sizlerde ciddi olun ve bana katılın. Her şeyi kendimiz yapacağız. Herhangi bir şirket vs. olmamalı. Çünkü şirketlerin hepsine şarkılarımı gönderdim. Hiçbiri geri dönüş yapmadı.
Ve gördüm ki yeteneksiz insanlarla çalışmak onlar için daha iyi. Amaçları sadece para. Dinlemiş olduğumuz bu piyasa da her yöne hitap edebileceğim şarkılarım mevcut.
Yazdığım şarkılarda temam aşk, acı ve coşku üzerine kurulu. Hepsi kendi yaşanmışlığım. Derdime ortak olacak arkadaşlar bana yukarıda vermiş olduğum bilgilerden ulaşabilir.
Hepinize güzel bir yaşam diliyorum.

Saygılarımla...

Geri