Blackstar id: core 20 v3 ses kartı olarak kullanılırmı?

Dün aldığım amfi istediğim hiçbir overdrive tonunu vermediği için merak ediyorum aldığım yerdeki adam ses kartı olarak kullanabileceğimi söyledi sanırım reaper uygulamasından yapılıyormuş ama internette çok alakalı şeyler bulamadım yardımcı olurmusunuz?

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Dün aldığım amfi istediğim hiçbir overdrive tonunu vermediği için merak ediyorum aldığım yerdeki adam ses kartı olarak kullanabileceğimi söyledi sanırım reaper uygulamasından yapılıyormuş ama internette çok alakalı şeyler bulamadım yardımcı olurmusunuz?
Arhitect uygulamasını kullandım ordada istediğim tonları yakalayamadım ondan dolayı soruyorum.

ID:Core ile iyi ton alamamak da zor ama… yani dün alıp bugün alamadım demek…
Reaper şart değil her DAW ile ses kartı gibi kullanırsın bu amfiyi. İyi bir kart değil ama epeyce iş görür, sonuçta asıl işi kart olmak değil…

• Konu Sahibi Konu Sahibi
ID:Core ile iyi ton alamamak da zor ama… yani dün alıp bugün alamadım demek…
Reaper şart değil her DAW ile ses kartı gibi kullanırsın bu amfiyi. İyi bir kart değil ama epeyce iş görür, sonuçta asıl işi kart olmak değil…
İstediğim ton hafif kuru gainli olması ama arhitect üzerinden başaramadım biliyorum zaten pratik amfisi ama okadar övüldüğünü görüncede insanın bi beklentisi oluyor 😶

Geri