Ankara Ankara'da kadın vokalistim. Grup kurmak istiyorum.

Amatör de olsa birkaç kez sahne aldım okulda vs. Piyanoya ya da gitara hakim kişiler arıyorum, cover ve beste yapmak için.
Genel olarak akustik, cover (pop, rock, alternatif rock) indie türünde ilgili kişiler arıyorum.
İlgilenenlerle instagram üzerinden iletişime geçebiliriz yorumlarda belirtirlerse.

Son düzenleme:
Amatör de olsa birkaç kez sahne aldım okulda vs. Piyanoya ya da gitara hakim kişiler arıyorum, cover ve beste yapmak için.
Genel olarak akustik, cover (pop, rock, alternatif rock) indie türünde ilgili kişiler arıyorum.
İlgilenenlerle instagram üzerinden iletişime geçebiliriz yorumlarda belirtirlerse.
Merhaba. Instagram adresinizi alabilir miyim acaba ?

Merhabalar Ankarada yaşıyorum bir çok şarkıyı çalaabiliyorum 4 yıldır aktif olarak klasik gitar çalıyorum akustikte çalabilirim 0535 050 34 06 WP den ulaşabilirseniz görüşebiliriz teşekkür ederim :)

Merhaba. Pinhani, MFÖ, Fikret Kızılok, Queen, Beatles vs. esintiler taşıyan bestelerimizi seslendirecek bir ses arıyoruz. Düşünürsen mesajını bekliyoruz...

Geri