Ne Kaldı Geriye - Tolga Güven (Türkçe sözlü hard rock)

Bir diğer durum da şu tellere basma eğer tam parmak uçlarıyla yapılmıyor ve parmağın daha iç tarafıyla yapılıyorsa ki yanlış tekniktir daha çok yapar. Gereğinden fazla gain varsa da çok yapar.
hiç bir kaynağa bakmadan gitar öğrenmeye başladığım için parmak ucuyla basmıyor, öyle kaldı valla.
yalan olmasın, parmak ucuyla basmam gerektiğini 2-3 sene önce gördüm :D

enstrümanlar vokal falan sesler gayet uyumlu, umut kuzey girişleri anımsattı bi an , akıcı iyi hoş ama. Amma hani şu kramp grubunda tek başşşşıımıızaa dedittiriyor ya şarkınızda öyle bi kısıım yakalayamadım, yani bi nakarat olsa ya da "ne kaldı geriye " kısmı daha bi yakalasa daha güzel olurdu. şarkı biticek sanarken solo girmesi güzeldi. İyi çalışmalar

enstrümanlar vokal falan sesler gayet uyumlu, umut kuzey girişleri anımsattı bi an , akıcı iyi hoş ama. Amma hani şu kramp grubunda tek başşşşıımıızaa dedittiriyor ya şarkınızda öyle bi kısıım yakalayamadım, yani bi nakarat olsa ya da "ne kaldı geriye " kısmı daha bi yakalasa daha güzel olurdu. şarkı biticek sanarken solo girmesi güzeldi. İyi çalışmalar
"Ne Kaldı Geriye" nakarat zaten.

Geri