Gitara yeni başlamak

Arkadaşlar herkese selamlar ,elektro gitara yeni başlamaya karar verdim ve aklımda hem alacağım gitar hem de başka konu hakkında sorularım var yardımcı olursanız çok sevinirim.

1) 18 yaşındayım sizce geç mi kaldım?
2) Almayı düşündüğüm gitar Schecter SGR C-1 Elektro Gitar (Kırmızı) yeni başlayanlar için önerir misiniz?
3) Çalmak istediğim türler biraz daha ağır türler (thrash,heavy,endüstriyel) gibi bu gitar bu türlere uygun mu acaba?
Başka tavsiyeleriniz varsa lütfen paylaşmaktan çekinmeyin çok ihtiyacım var

Son düzenleme:
Kardesim bak 34 yasinda parasini muzikten kazanan bir abin olarak ilk tavsiyem, sitenin sag ust tarafinda bir buyutec var.

Bu buyutec forum icerisinde arama yapmaya yarar.

Oraya tiklayip acilan pencereye teker teker, " gitara yeni basladim, ne gitar onerirsiniz, muzige nasil baslanir, ilk baslayan icin amfi, ilk baslayan icin gitar, gitar tavsiyesi, amfi tavsiyesi, gitar nasil calinir vb" kelimeleri aratirsan, burada sana yazilacaklarin cok daha detaylisinin daha once cok kere yazildigini goreceksin.

İnanmazsin, derya deniz. 10 seneden fazladir hem yeni baslayanlar hem yeni birakanlar o kadar cok bilgi var ki.

Eger, Dikkatli okuyup anlarsan hem bu baslangic sorularinin tamamina cevap bulacak, hemde gelecekte meydana gelecek bir cok genel problemi farkinda olmadan simdiden cozdugunu goreceksin.

Geri