american performer tele için drive lead tonu önerisi

merhabalar. boss sd1 pedalım var, bunun üstüne bir drive pedalı daha koyup duman tarzı lead tonları elde etmek istiyorum fakat çok nazik bir gitar olduğu için her pedala uyum sağlamıyor. sd1in üstüne açabileceğim önerdiğiniz pedal var mı acaba? fender american performer

Nazik gitar.
Gitarıma uygun.
Her pedalla olmuyor.
Patlak saçma sapan lead tonu.

Tam bir pedal önerecektim ama Fender American Performer olduğunu okudum, bu gitara uymayabilir belki. Neyse yine de önerimi yapayım ;

86DDDDD3-0EAF-4DC9-BABE-D38BAE41B003.jpeg

Son düzenleme:
Forumda soru sormak için berkelee mezunu olmak gerek sanırım. Burası terminolojiye hakim olmayan amatörlere yasaklandıysa üye olurken yazılsa çok iyi olacak. Her başlıkta bir hor görülme var forumda yardım istemek yerine sokakta gitar çalan adama gidip sorsa daha iyi bir tavırla bir iki bilgi öğrenir. Koskoca adamlar 15 yaşında meraklı çocuklarla dalga geçiyor yardım etmiyor kimse çok garip.

Basit google kullanımı, basit muhakeme, 1 saat internet araştırması ve 90 iq (bkz. İlkkan) gerekli olan. Bunlar hemen hemen herkesin sahip olduğu şeyler, kimse anasının karnından bilgiyle doğmadı tabii ki, ama bir gr lan acaba neymiş demeden patadanak girişmenin sonu bu oluyor.

“Youtube , duman tonu batuhan telecaster, enter”

Hmm lan tubescreamer diye bişey varmış.

Merhaba, telecaster çalıyorum, gitar pedal uyumsuzluğu gibi bir şey var mıdır? Duman tonları istiyorum, tubescreamer işimi görür mu?

gibi bi şey beklemek artık sanırım baya bir şey beklemek oldu.

Eyyorlamam budur.

Forumda soru sormak için berkelee mezunu olmak gerek sanırım. Burası terminolojiye hakim olmayan amatörlere yasaklandıysa üye olurken yazılsa çok iyi olacak. Her başlıkta bir hor görülme var forumda yardım istemek yerine sokakta gitar çalan adama gidip sorsa daha iyi bir tavırla bir iki bilgi öğrenir. Koskoca adamlar 15 yaşında meraklı çocuklarla dalga geçiyor yardım etmiyor kimse çok garip.
+30'luk boomerların kafası pek götürmez böyle şeyleri :d

Ben o yaştayken nasıl soru sorardım diye hatırlayıp, şu an beklentimin pek de fazla olmadığını farkettim. Bu yeni tip genç modeli de kusura bakmayın telefon göster diyen dayının başka türü… azıcık çaba sarfedin güzel kardeşim, sonra hayatta üzülürsünüz.

Sorun 15 yasinda ki genc degil,
Bu genclerin hic biri emek harcamak istemiyor, emek harcamayi gec nasil harcanacagini bile bilmiyor.
Bu forumda floyd, sap, akord ayarlamayi anasinin karninda ogrenen var mi? Yok.

Burdaki herkes illaki ozendigi bir grubun tonunu elde etmeye ugrasti, merak etti.
Ama arastirmak baska sey, elde etmek baska sey.

Bir coguna yardim etmek icin anlatmaya ugrasmak zaman kaybi. Ogrenmeye degil kavgaya giriyorlar zaten. İnsanlar bu yuzden "soyleyene bakarim adammi" minvalinden davraniyorlar.

Sorun 15 yasinda ki genc degil,
Bu genclerin hic biri emek harcamak istemiyor, emek harcamayi gec nasil harcanacagini bile bilmiyor.
Bu forumda floyd, sap, akord ayarlamayi anasinin karninda ogrenen var mi? Yok.

Burdaki herkes illaki ozendigi bir grubun tonunu elde etmeye ugrasti, merak etti.
Ama arastirmak baska sey, elde etmek baska sey.

Bir coguna yardim etmek icin anlatmaya ugrasmak zaman kaybi. Ogrenmeye degil kavgaya giriyorlar zaten. İnsanlar bu yuzden "soyleyene bakarim adammi" minvalinden davraniyorlar.
Forumda sap ayarını sormak yerine kendim yapayım derken sıfır aldığım sgr gitarın truss rodunu bozmuştum o geldi aklıma :D

Geri