İstanbul İSTANBUL ANADOLU YAKASI SESSION BAND

İstanbul'da Blues, Rock ve Blues-Rock genrelarını icra eden bir session band kuruyorum. Bir batersit bir klavyeci bir basçı, gerektiği durumda bir ritim gitarist arıyorum. Grubun teması coverband değil session band olacağı için dinamik olarak tempo arttırıp azaltacağız ve bol bol doğaçlayacağız. dolayısıyla enstrumanınızda kendinize güvenmeniz çok önemli. back vokal de yaparım diyorsanız tadından yenmez orası ayrı :) güzel bir şarkı bankası oluşturduktan sonra hızlıca sahnelere başlayacağız. eğer ki kimya tutarsa orijinal üretmeye de başlayabiliriz. bana buradan ulaşmak yerine @omerkursadpnr instagram hesabımdan ulaşırsanız mükemmel olur...

İstanbul'da Blues, Rock ve Blues-Rock genrelarını icra eden bir session band kuruyorum. Bir batersit bir klavyeci bir basçı, gerektiği durumda bir ritim gitarist arıyorum. Grubun teması coverband değil session band olacağı için dinamik olarak tempo arttırıp azaltacağız ve bol bol doğaçlayacağız. dolayısıyla enstrumanınızda kendinize güvenmeniz çok önemli. back vokal de yaparım diyorsanız tadından yenmez orası ayrı :) güzel bir şarkı bankası oluşturduktan sonra hızlıca sahnelere başlayacağız. eğer ki kimya tutarsa orijinal üretmeye de başlayabiliriz. bana buradan ulaşmak yerine @omerkursadpnr instagram hesabımdan ulaşırsanız mükemmel olur.
İstanbul'da Blues, Rock ve Blues-Rock genrelarını icra eden bir session band kuruyorum. Bir batersit bir klavyeci bir basçı, gerektiği durumda bir ritim gitarist arıyorum. Grubun teması coverband değil session band olacağı için dinamik olarak tempo arttırıp azaltacağız ve bol bol doğaçlayacağız. dolayısıyla enstrumanınızda kendinize güvenmeniz çok önemli. back vokal de yaparım diyorsanız tadından yenmez orası ayrı :) güzel bir şarkı bankası oluşturduktan sonra hızlıca sahnelere başlayacağız. eğer ki kimya tutarsa orijinal üretmeye de başlayabiliriz. bana buradan ulaşmak yerine @omerkursadpnr instagram hesabımdan ulaşırsanız mükemmel olur...
benim de aradığımkafada bi şeyler aslında bu aslında vokalim, dolayısıyla ritim gitar maksimum çıkıyor benden. dahil olmak isterim

Geri