Maks 40 bin tl elektro gitar önerisi

kusura bakmayın hocam tremoloyu sağa veya solo çevirerek çıkarılıyo sanırım ama kırılcak diye korkuyorum bilmediğim için.Video izledim hocam 1 tane ama anlayamdım bende 2 tane tone var çünkü artıkça birinde ses tizleşiyo kalınlaşıyosa neden iki tane anlayamadım hocam biri single diğeride humbuckerı kontrol ediyo sanırım
Tremoloyu ve Tremolo kolunu çıkarmak farklı şeylerdir. Eğer tremoloyu kullanmak istemiyorsan kolu çıkartırsın bu kadar. Ama yok ben tremoloyu komple sökeceğim dersen tabiki sökebilirsin. Ama telleri nereye takacaksın? :D

Hocam tremolo kolu tabiki ama telleri de söküp klasik gitarıma taksam ne olur merak ettim 😅
Sapı elinde kalır klasik gitarın büyük ihtimalle. Klasik gitarda naylon teller kullanılır, elektro ve akustikte çelik veya çekik üzeri nikel teller (metalik teller diyelim), metalik tellerin gitara uyguladığı gerginlik ve güç klasik gitara çok fazla gelecektir.
Akustik gitara elektro teli veya klasik takmayı denesen gitara zarar vermez, takmani tavsiye etmem tabii

Sapı elinde kalır klasik gitarın büyük ihtimalle. Klasik gitarda naylon teller kullanılır, elektro ve akustikte çelik veya çekik üzeri nikel teller (metalik teller diyelim), metalik tellerin gitara uyguladığı gerginlik ve güç klasik gitara çok fazla gelecektir.
Akustik gitara elektro teli veya klasik takmayı denesen gitara zarar vermez, takmani tavsiye etmem tabii
Hocam şakasına demiştim tabiki 😁

Geri