Başlangıç elektro gitar önerileri

Elektro gitar almak istiyorum 2-3 yıllık gitar tecrübem var az çok solo çalabiliyorum bütçem en fazla 15k genellikle Blues, Rock, Hard Rock ve Heavy Metal dinliyorum
Dinlediğim gruplar ve şarkıcılar
Queen
Led zeppelin
Black Sabbaht
Eric clapton
Steve vai
Metallica
Scorpions
Mega deth...
Yardımcı olursanız sevinirim

2.El Epiphone les paul kovalayabilirsin.Standard ve üstü modelleri öneririm.Ibanez bakabilirsin sabit köprülü modelleri vardır o fiyat aralığında.Ltd ec256 da Epiphone gibi les paul kasa güzel bir gitar.Kore Cort m600,Washburn x50pro gibi şeylere bakabilirsin.Sadece gitar içinse bunları öneririm.Ama prosesör veya amfi almak istersen o zaman farklı şeylere bakarsın.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Yardımcı olduğunuz için çok teşekkür ederim amfi konusunda da yardımcı olabilir misiniz kulaklık girişi ve overdrive modu olan bir amfi olursa mutlu olurum

Yardımcı olduğunuz için çok teşekkür ederim amfi konusunda da yardımcı olabilir misiniz kulaklık girişi ve overdrive modu olan bir amfi olursa mutlu olurum
bütçe söyleyin ona da yardımcı olan çıkar elbet.Ben prosesör kullanıyorum 5 6 bin liraya 2.el çok güzel prosesörler alabilirsiniz sahne almaya yetecek seviyede bile olur.

amfi konusunda da yardımcı olabilir misiniz

gitar için de çokça benzer başlık var... ortalama haftada 2-3 kişi yeni başladım ne alayım diye soruyor... diğer insanlara verilen cevapları da tararsan faydalı olur çünkü çoğu kişi aynı soruya n. kere cevaben aynı gitarları anlatmak istemiyor açıkçası...

• Konu Sahibi Konu Sahibi

gitar için de çokça benzer başlık var... ortalama haftada 2-3 kişi yeni başladım ne alayım diye soruyor... diğer insanlara verilen cevapları da tararsan faydalı olur çünkü çoğu kişi aynı soruya n. kere cevaben aynı gitarları anlatmak istemiyor açıkçası...
Haklısınız ben çok araştırıyordum ama aynı zamanda sormak istemiştim içim rahat olsun diye teşekkür ederim

Yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim

Gitardan önce amfi tercihini doğru yapmalısın. Gitar çok önemli bir unsur değildir başlangıç için. Dilediği zaman imkanların ne ise istediğine ulaşırsın.
Ama sana zevki verecek olan tek eleman amfidir. Amfin ne kadar iyi ve donanımlı olursa çalmaktan da o kadar keyif alacaksın.

Geri