İstanbul Baterist aranıyor

Merhaba,

Lead gitar, bass gitar ve vokal olmak üzere 3 kişiyiz. Tarzımız ağırlıklı olarak rock fakat zaman zaman farklılıklar eklemeyi düşünüyoruz. Yaş skalamız 19-25 arası, küçük büyüğe, büyük küçüğe uyum sağlıyor yaş problem olmaz. İstanbul anadolu yakasındayız, ana hedefimiz sahne. Bu 3'lü olarak beste de yapıp düzenledik, bol bol prova da aldık. Vakit ayırabilecek bateriste ihtiyacımız var, tecrübeli olması önceliğimizdir fakat ilgilenen herkes yazabilir.

Merhaba,

Lead gitar, bass gitar ve vokal olmak üzere 3 kişiyiz. Tarzımız ağırlıklı olarak rock fakat zaman zaman farklılıklar eklemeyi düşünüyoruz. Yaş skalamız 19-25 arası, küçük büyüğe, büyük küçüğe uyum sağlıyor yaş problem olmaz. İstanbul anadolu yakasındayız, ana hedefimiz sahne. Bu 3'lü olarak beste de yapıp düzenledik, bol bol prova da aldık. Vakit ayırabilecek bateriste ihtiyacımız var, tecrübeli olması önceliğimizdir fakat ilgilenen herkes yazabilir.
selamlar, max ben, max bir gun diliyorum, kendimi inancli kisisel-farkindaligi olan ve heran disiplinli sekilde performans veren bir birey olarak tanimlayabilirim, 1 yasimdan beri bateri enstrumani ile yasiyorum bagetlerim butungun hergun ellerimdedir, vizyonum ismimdir, is birliklerine acigim, uzmanligim olan bateri enstrumaninda maksimum seviyede performans bilgi ve tecrubeye sahibimdir.

Merhaba,

ig: eraynorm

Geri