lambalı amfi ekolayzer sorunu

merhabalar
şöyle bir sorunum var elimde blackstar ht ckub40 ( mk2 degıl ) bır lambalı amfi var clean kanalında bas -mıddle-treble ve ısf kısacası ekolayzer kanalı çalımıyor gıtar calarken bu kanlalrı sonuna kadar kıssamda acsamda ses degısmıyor ama amfıde overdıreva kanalına gecıs yapınca bu ekolayzer kanalı calısıyor ses degısıklıklerını fark edıyorum amfının arka kapagını actım toplam 4 adet lamba var hepsının de ısıkları yanıyor sorun ne olabılır bır fıkrı olan varmı ?

merhabalar
şöyle bir sorunum var elimde blackstar ht ckub40 ( mk2 degıl ) bır lambalı amfi var clean kanalında bas -mıddle-treble ve ısf kısacası ekolayzer kanalı çalımıyor gıtar calarken bu kanlalrı sonuna kadar kıssamda acsamda ses degısmıyor ama amfıde overdıreva kanalına gecıs yapınca bu ekolayzer kanalı calısıyor ses degısıklıklerını fark edıyorum amfının arka kapagını actım toplam 4 adet lamba var hepsının de ısıkları yanıyor sorun ne olabılır bır fıkrı olan varmı ?

Çünkü onlar overdrive kanalına ait eq, clean kanalın eq su yok sizin amfinizde.

Ve evet, lambalı amfiler elektrik elektronik bilginiz yoksa çok tehlikelidir.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Çünkü onlar overdrive kanalına ait eq, clean kanalın eq su yok sizin amfinizde.

Ve evet, lambalı amfiler elektrik elektronik bilginiz yoksa çok tehlikelidir.
ahhaaa eywallah hocam 4 saattır sorun ne olabılır dıye kafa yoruyorum bende clean kanalında eko ayarı olmaması cok ılgınc amfı 1 yıldır evde yatıyor hep prosesor bagladıgım ıcın kurcalamamıştım cıplak seslerını

Geri