İstanbul'da Pedal Modifikasyonu

Selamlar, daha önce başka bir başlıkta yazılıp konuşuldu mu bilmiyorum; ancak elimde 2 adet Boss FV500H marka expression pedal var. Bunlardan birine pedalı topuk pozisyona otomatik olarak geri dönmesini sağlayacak şekilde bir torsiyon yayı ekletmek istiyorum. GCB 95 veya Mission pedallar için bu tarz modifikasyonlar yapılabildiğini biliyoruım.

Sorum şu; böyle bir modifikasyonu yapabilecek İstanbul içinde bir pedal üreticisi veya usta bulabilir miyim?

Yanıtlarınız için şimdiden teşekkür ediyorum.

Selamlar, İstanbul içinde mi bilmiyorum ama Burçin Ankara pedallara çeşitli modifikasyon yapması ile ünlüdür, en kötü kargo ile yollayıp yaptırabilirsiniz. İnstagram'dan, burçin ankara pedal terzisi olarak geçiyordu galiba ismi, ulaşabilirsiniz. Benim başka bildiğim bir isim yok.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Selamlar, İstanbul içinde mi bilmiyorum ama Burçin Ankara pedallara çeşitli modifikasyon yapması ile ünlüdür, en kötü kargo ile yollayıp yaptırabilirsiniz. İnstagram'dan, burçin ankara pedal terzisi olarak geçiyordu galiba ismi, ulaşabilirsiniz. Benim başka bildiğim bir isim yok.
Merhaba, tavsiyeniz için çok teşekkür ederim. Kendisine Instagram’dan mesaj gönderdim az evvel, bakalım ne yanıt alacağım :)

Başka tavsiyelere de açığım.

Geri