Duman Tonu Nasıl Alınır?

Şimdi ben geçen gün marangoz amcamla bizim yemek masasını tele ölçüsünde kestik birleştirdik kardeşim de sarı sulu boyayla boyadı amcam dedi ki en sağlıklı boya budur en sağlıklı ağaç da bu masadaki ağaçtır(dut ağacıymış). Pitbull tel taktım milliyetçi olduğum için peki bu gitardan nasıl duman tonu alırım , herkese iyi forumlar esenlikler.

Şimdi ben geçen gün marangoz amcamla bizim yemek masasını tele ölçüsünde kestik birleştirdik kardeşim de sarı sulu boyayla boyadı amcam dedi ki en sağlıklı boya budur en sağlıklı ağaç da bu masadaki ağaçtır(dut ağacıymış). Pitbull tel taktım milliyetçi olduğum için peki bu gitardan nasıl duman tonu alırım , herkese iyi forumlar esenlikler.
Gardeşim gitarı alıyon sapına 4 vida takmış olman lazım onları sök japon yapıştırıcısı dök sonra yeniden sık telleri çıkartmadan yapman lazım bu arada sonrasında amfi için bimden aldığın hoparlör piranhaysa 3.5mm jak kablosu çift taraflı gitarın arka kısmına bi delik açıp takabilirsin ses almak içinde İbrahim tatlıses "Allahım neydi günahım" adlı parçayı açıp gitarla birlikte parlament reserve yakıp eflkarlanman lazım sonrasında ismailyk bombabomba dinlemeni öneririm geri kalanı songsterrdan tab bakmak.

Geri