Hangi elektro gitarı almalıyım ?

Merhaba , gitar öğrenmee başlayacağım .Hem metallica çalmak istiyorum hem de türkçe rock ( manga , mor ve ötesi , duman vs) çalmak istiyorum bu yüzden HSS bir gitar almayı düşünüyorum .HSS almalı mıyım ? Gitar için 13.500 liraya kadar bütçem var Squier HSS mi önerirsiniz yoksa İbanez HSS gitarlar mı ? Her türlü öneri tavsiyenizi bekliyorum .

hss al kardesim bos ver arastırma

hatta imkanın varsa coil split manyetikli h-h-h konfigürasyonunda alıran istediğin zaman h-s-s kullanırsın istediğin zaman h-s-h kullanırsın o şekil 1 gitarla hem gibson lp hem fender strat hem guthrie govan falan öyle yani

hss al kardesim bos ver arastırma

hatta imkanın varsa coil split manyetikli h-h-h konfigürasyonunda alıran istediğin zaman h-s-s kullanırsın istediğin zaman h-s-h kullanırsın o şekil 1 gitarla hem gibson lp hem fender strat hem guthrie govan falan öyle yani
guthrie demişken aristocrats tekrar geliyor istanbula. katılacaklar varsa forumdakilerle tanışmak isterim ImI.

Guthrie'ye hayranım ama 880 Türk Lirası konsere vermektense canlı live kaydını açıp o paraya masa kurarım kendime... Valla öğrenci adamım tam da İstanbul'a tatile geleceğim vakte denk geliyor aklım çelindi bi.........
balkon fiyatıydı o galiba 660 normali (ben de öğrenciyim :( fiyat maalesef pahalı ama böyle adamları çok bulamıyor insan). 2019da gitmiştim dehteşlerdi, inanılmazlar. ayrıca metrobüs çıkışı soundchecke yetişirlerken karşılaşıp el şıkışmıştık lml

Geri