Satılık Epiphone SG Cherry Sunburst TAKAS

Takasa
Açık
Fiyat
17500
Para Birimi
TL
Merhabalar. Gitarım 1998 Çek Cumhuriyeti Bohêmia Musico-Delicia fabrikasında üretilmiş. Gitar hakkında maalesef pek bir bilgi bulamadım. Hatta foruma da sordum. ( Gitarını Göster Ey Turkrockcılar ) Bu renk bu model kombinasyonuna ne başka forumlarda ne de ikinci el sitelerinde rastladım. Bu yüzden bayağı nadir bir gitar olarak değerlendiriyorum. Fiyatını belirlememdeki etken de rengi oldu dürüst olmak gerekirse. Yoksa diğer Epi sglerden bir farkı yok. Donanım olarak da farklı. Forumdaki abilerimin söylediğine göre o dönem Epiphone, Schaller kullanıyormuş. Benim gitarda da iki burgusu Gibson, iki burgusu Wilkinson olarak değiştirilmiş. Benden önceki sahibinin neden böyle bir şey yaptığını bilmiyorum. Burgular dışında manyetiklerini ben değiştirdim. O dönemki bütçem ile İbanez Quantum manyetik seti almıştım. Aldığım kişi yanında birer tane tone ve volume potansı ve manyetik switchi yollamıştı. Ben bu gitarı aldığımda da birer tone ve volume potansı eksikti. Ben de elimdekileri oraya taktırdım. İsteyen olursa stok manyetiklerini de veririm. Yaşından ötürü birtakım cila çatlakları ve vurukları vardır fakat göze çarpmayan şeyler.
Gitarı takas etmek istiyorum. Floyd Rose köprülü squier stratlar ile (22 perde tercihen), epiphone les paul standart veya custom ile, epiphne flying v ile,epiphone firebird ile, kramer baretta veya baretta special (üstüne nakit) ile, fr köprülü jackson rr, jackson adrian smith signature ile veya hh dizilimli fr köprülü bir süperstrat ile takas düşünebilirim. Yine de tekliflere açığım.

Dosyalar

• epi sg400 2.jpeg
    epi sg400 2.jpeg
    87.3 KB · Gösterim: 102
  • epi sg400 hs.jpeg
    epi sg400 hs.jpeg
    76.1 KB · Gösterim: 44
  • epi sg400.jpeg
    epi sg400.jpeg
    103.5 KB · Gösterim: 47
  • sg.jpeg
    sg.jpeg