Şarjlı amfi kafelerde müzik yapmak için iş görür mü

• Konu Sahibi Konu Sahibi
konular farklı olduğundan ayrı başlıklar açmıştım, kafede şarkı söylemekle ilgili bir sorum vardı ona da bakabilir misin

Hocam kafede mi çalacaksınız yoksa hem kafe hem sokak mı?

Sadece kafe ise aşağıdaki gibi birşey işinizi görür gibi. Şarjlı/pilli değildir.

Bütçenizi bilmiyorum ama hem sokak hem kafe içinse bu daha iyi olabilir. Yakın bir arkadaşımda vardı, 40 dk kadar performans sergilemişliğim var. Chorus ve Reverb efektlerini beğendim. Ama kafenin boyutu da önemli tabi.

Not : Her 2 ilanla da alakam yoktur.

Elektro akustik için Fishman Loudbox amfi alemin kralıdır. Ton kalitesi gitardan aldiginiz keyfi katlar. Mini modeliyle kafe barlarda canlı müzik yapan çok kişi var. Alternatif olarak, elektro akustik gitar mekanın mikserine de doğrudan girilebilir, tabii varsa.

Sadece kafe ise aşağıdaki gibi birşey işinizi görür gibi. Şarjlı/pilli değildir.

Bütçenizi bilmiyorum ama hem sokak hem kafe içinse bu daha iyi olabilir. Yakın bir arkadaşımda vardı, 40 dk kadar performans sergilemişliğim var. Chorus ve Reverb efektlerini beğendim. Ama kafenin boyutu da önemli tabi.

cevap için teşekkürler hocam.
Elektro akustik için Fishman Loudbox amfi alemin kralıdır. Ton kalitesi gitardan aldiginiz keyfi katlar. Mini modeliyle kafe barlarda canlı müzik yapan çok kişi var. Alternatif olarak, elektro akustik gitar mekanın mikserine de doğrudan girilebilir, tabii varsa.
o çok pahalı hocam, profesyonel olsam alınır ama benim gibi biri için şuan değmez,

teşekkürler cevap için ,. Benim klasik gitar geçmişim var ama yok da diyebiliriz(14 15 yıldır gitarım var ama hep aralıklı çaldım, az çok arpej ve ritim bilgim var. Nota, karar ses, tonlama falan pek bilmiyorum, Belki de amfi şimdilik hiç almıcam, heves edip soruyorum.
Klasik gitarı çok sevmiyorum gibi hissediyorum ama akustik aldığımda bu duygu çok değişir mi bilemiyorum.

Geri