karımı kızımı emanet ederim dediğiniz efendi gitaristler

karımı kızımı emanet ederim dönüpte arkama bile bakmam, içim rahat işimi halletmeye giderim, karıma kızıma bakar, bana laf getirmez dediğiniz gitarcılar hangileri?
ben başa hiç düşünmem adam gibi adam, efendi adam paul gilbert'ı yazarım.
sonra da marty friedman diyorum. martyde bana çok efendi bir çucuk gibi geliyor.

Siz ne yiyip ne içiyorsunuz Allah aşkına bu kafaya nasıl ulaşıyorsunuz. Bu nasıl bir psikoloji nasıl bir ruh hali anlamadım ki.
Soruya bak ? @Amon bias fx ile alakalı bir başlık açmış. vay efendim korsan morsan emeğe saygı.

Adam burada gelmiş toplumun temel çekirdeği olan ailenin ve yapısının en temel taşı kadın ve onun kız çocuğunu kime bırakırsınız bilmem ne.

E ne oldu toplum ahlakına. Madem bu kafadasınız getir bana bırak desem doğru olacak mı ?

Ama adamın yazdıkları da yanlış değil yani.

Şimdi başlığı açan zatı muhtereme sormak lazım;

Neden böyle bir başlık açmaya gerek duymuş ?
Amaç ne ?
Çok mu gerekli ?
Neden karımı kızımı illa bir gitariste bırakıyorum ?
Bırakacak başka kimse yok mu ?
uzaaaaar gider ve konu muhabbet geyik bile olsa bir süre sonra " lan sen benim karıma kızıma lafmı ediyorsun " geyiğine evrilme olasılığı %99

Siz ne yiyip ne içiyorsunuz Allah aşkına bu kafaya nasıl ulaşıyorsunuz. Bu nasıl bir psikoloji nasıl bir ruh hali anlamadım ki.
Soruya bak ? @Amon bias fx ile alakalı bir başlık açmış. vay efendim korsan morsan emeğe saygı.

Adam burada gelmiş toplumun temel çekirdeği olan ailenin ve yapısının en temel taşı kadın ve onun kız çocuğunu kime bırakırsınız bilmem ne.

E ne oldu toplum ahlakına. Madem bu kafadasınız getir bana bırak desem doğru olacak mı ?
Beni karıştırma abiiim.

biraz gerildin sanki :D farkedemediysen geyigine acilmis bir baslik. olma olasılığı 0 olan olaylardan duyar kasmaya gerek yok bence.

@Amon bias fx ile alakalı bir başlık açmış. vay efendim korsan morsan emeğe saygı.
evet o başlığa ben duyar kastım... ortadan veya özelden korsan kullanıma çağrı yapılması ve/veya ima edilmesini yanlış buluyorum... bu konuda da ikiyüzlü değilim, EVET benim de bilgisayarımda var belki bazı ufak soru işaretli yazılımlar ama merak giderene kadar... sürekli kullandığım her şey lisanslıdır. Emeğe saygı demem nasıl bir yanlışlık anlamadım..

bu konuya dönersek çok takılmaya gerek yok... yani adam karımız kızımıza hallenecek şerefsiz var mı dememiş, hani 2 gün seyahate gitsek ve atıyorum hangi gitarist komşumuz olsa abi göz kulak ol, it kopuk dolaşmasın bir ihtiyaçları olursa seni arayabilirler mi tadında güvenilir tipli gitarist kim olabilir gibi bir geyik muhabbeti.. :)

ha bana da bırakabilirsiniz, evli ve kız çocuk babasıyım :)

Bu başlıkta neye alındınız gerçekten anlamadım… malum birine anlatır gibi rica etsem…
Yav karım kızım var benim diyorum ve güldüm geçtim matrak geyik.. 2 güne unutulur gider zaten…

Geri