Ankara Alternatif Rock / Rock Grubu Kurmak İçin Müzisyen Arıyorum

Selamlar. 18-25 yaş aralığında, birlikte müzik yapabileceğimiz, bir süre sonra beste grubu olup kendi müziğimizi üretebileceğimiz müzisyenler arıyorum.
Deneyimli / deneyimsiz fark etmiyor, hatta deneyimsiz olması çok daha iyi :D. Öncelikle gitarist, bass gitarist, baterist; daha sonra ise klavyeci ve backvocal / ikinci vocalist arayışındayım.
Alternatif rock (indie), rock ve fazla yapılmayan bedroom pop, soft pop, hatta lo-fi tarzda müzik yapmayı hedefliyorum.
Deneme için stüdyoda ilk prova yapılması ve sonra anlaşmak benim için daha uygun.
Kadın solistim. Söz yazıyorum. Şan, solfej eğitimi aldım; devam ediyorum.
Detaylar ve iletişim için insta: @schrodingerinkedisigibiyim

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Yapmak istediğinize benzer müzik yapan gruplardan örnek verebilir misiniz?
Selamlar. Indie ve alternatifte şu dönemde daha popüler olan gruplardan söz ediyorum: DKTT, SFB, YYK vb.
Bedroom Pop-Lo-fi alanında da çok bilinmeyen bir sanatçıyı örnek gösterebilirim: Brek.
Bunlar haricinde: Nirvana, Kreş, Batu Akdeniz, Redd gibi örnekler de vereyim; tarzlarını sevdiğim sanatçı ve gruplar genel olarak bunlar.

Selamlar. Indie ve alternatifte şu dönemde daha popüler olan gruplardan söz ediyorum: DKTT, SFB, YYK vb.
Bedroom Pop-Lo-fi alanında da çok bilinmeyen bir sanatçıyı örnek gösterebilirim: Brek.
Bunlar haricinde: Nirvana, Kreş, Batu Akdeniz, Redd gibi örnekler de vereyim; tarzlarını sevdiğim sanatçı ve gruplar genel olarak bunlar.
Ritim, Lead, vokal veya ikinci vokal yapabilirim, instadan ulaşabilirsiniz
@goqanoss

merhaba elektro gitar çalıyorum kendi çapımda sololar atarım görüşmek isterseniz ayrıca orta derece klarnet saz felanda çalıyorum işe yararsa
:D insta : canertrmn06

merhaba duruma göre ritim ya da lead gitar, backvokallik, bestecilik yapabilirim. instagram hesabınıza mesaj atılamıyor sanırım haberiniz olsun ulaşamadım ordan, görüşmek isterim :)

Selam! Grubu kurdunuz mu bilmiyorum. Elektrik gitar çalıyorum. Bluesy rock meyilliyim bir yandan caz eğitimi alıyorum. İnstagram kullanmıyorum eğer hâlâ aktif bi ment ise ulaşırsanız sevinirim.

Geri