Irak'tan kaçak gitar

Thomann' ın asıl amacı Harley Benton. Harley Benton distribütörlük vermediği için Thomann ile anlaşmalı ve dünyanın her yerine gönderiyorlar. Millet keyiften Harley Benton almıyor abi parasızlıktan ve neredeyse Replika ayarında kaliteli gitarlar yaptığından dolayı alıyor.

Harley bentonlar gerçekten iyi mi

Ben özellikle dc-juniorları baya iyi buluyorum. Fiyatı diğerlerine nazaran biraz daha yüksek muhtemelen ağacı maun diyedir. Özellikle kendi manyetiğinin ne kadar iyi olduğunu şu videodan anlayabilirsin:

Adam yükseltmek için lollar manyetik takmış ama tonlar neredeyse aynı. Ben de yakın zamanda fleor ve oripure marka ucuz alnico manyetikler aldım hepsi birbirinden iyi çıktı. Çinliler manyetik işini çözmüş.

Son düzenleme:
Gecen adini vermeyeyim guneydogu anadoluda, guzide bir sehrimizde tekele girdim, ustte kacaklar altta tapdk onayli paketler duruyor.
Cigarilloya gozum ilisti.
-Ne kadar?
-125
-Kacagi ne kadar?
185
-Normali tam tersi olmasi gerekmiyo mu?
Abi bunlar disardan geldiginden aromasi daha guzel.

Demesinler simdi "bunlarin tonu daha guzel"! :)

Gecen adini vermeyeyim guneydogu anadoluda, guzide bir sehrimizde tekele girdim, ustte kacaklar altta tapdk onayli paketler duruyor.
Cigarilloya gozum ilisti.
-Ne kadar?
-125
-Kacagi ne kadar?
185
-Normali tam tersi olmasi gerekmiyo mu?
Abi bunlar disardan geldiginden aromasi daha guzel.

Demesinler simdi "bunlarin tonu daha guzel"! :)
ama evet yurtdışı bandrollülerin tadı gerçekten daha iyi oluyor :D

kardesım bu teleden daha ıyı duman tonu cıkıyor haberın olsun yurtdısı bandrollü bu

Geri