Boss Katana'ile prosesör kullanılır mı?

Elimde 50mk2 var. Amfinin tonları gayet yeterli ancak footswitch ve wah pedalına ihtiyaç duyuyorum bunun için en ekonomik şey prosesör gibi geldi, ayrıca aldığım kayıtlardaki kaliteyide artırabilir diye düşünüyorum. F/p olarak zoom g1x four düşünüyorum. Prosesörler hakkında detaylı bilgim yok yapacağım kombinasyon iş görür mü, farklı bir öneriniz varmıdır?

Katana 50 MKII arkasındaki Power Amp In girişi üzerinden prosesörle kullanılabilir.

Zoom G1X ile deneyimlemedim, fakat Mooer GE300 ve HX Stomp ile sonuç tatmin edici. Deneme şansın varsa bütçene uygun farklı modeller seçip karşılaştırma yaparak almak en doğrusu.

Son düzenleme:
Prosesör bağlamanın yanı sıra amfinin nimetlerinden faydalanmak için Katana ile uyumlu aşağıdaki ifade pedalları ve Airstep Katana ile amfinin efekt panelini yönetebilirsin. Kendi adıma Airstep aldığım için daha mutlu olamazdım. Bu yıl aldığım en faydalı üründü.

- BOSS EV-30, FV-500H, FV-500L

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Prosesör bağlamanın yanı sıra amfinin nimetlerinden faydalanmak için Katana ile uyumlu aşağıdaki ifade pedalları ve Airstep Katana ile amfinin efekt panelini yönetebilirsin. Kendi adıma Airstep aldığım için daha mutlu olamazdım. Bu yıl aldığım en faydalı üründü.

Söylediğim ürün şuan amazonda indirimde 3800₺ , ayrıca müşteri hizmetleri beğenmezsem iade kabul edeceklerini söyledi. Dediğiniz gibi yapmak muhtemelen daha iyi sonuç verir ancak öğrencilik nedeniyle 1-2 sene idare edecek bir yol arıyorum daha sonrası için airstep kat ve boss pw3 pedalına gidebilirim.

Ben de bu şekilde airstep + 800 liralik maudio expression pedal aldım, Hakan abinin videolarını da izleyerek karar vermiştim her konuda yeterli ev kullanımı için. Aşağı yukarı ayni fiyata geliyor. Ben de dışarıya götürmek için(prova vs.) uygun fiyatlı processor ararken gördüm zoom g1x’i, almayı düşünüyorum hala.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben de bu şekilde airstep + 800 liralik maudio expression pedal aldım, Hakan abinin videolarını da izleyerek karar vermiştim her konuda yeterli ev kullanımı için. Aşağı yukarı ayni fiyata geliyor. Ben de dışarıya götürmek için(prova vs.) uygun fiyatlı processor ararken gördüm zoom g1x’i, almayı düşünüyorum hala.
Amazonda bugüne özel indirim var. 2.el fiyatına denk geliyor, iade konusundada koşulsuz 1ay içinde kabul edeceklerini teyit ettim müşteri hizmetlerinden.

Geri