Yamaha EG-112 GPIIH alınır mı?

SET olarak satılan şeylerden uzak dur... genelde o setin amfisi normalde kimsenin para verip almayacağı çöp cihazlar olur.. set olarak komple çözüm satıyoruz ayağına onu da itelerler... ben daha amfisi düzgün bir "SET" görmedim.
Gitar ve amfi ayrı olarak da araştır. Bu modeli bilmiyorum ama Yamaha fena marka değil.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
SET olarak satılan şeylerden uzak dur... genelde o setin amfisi normalde kimsenin para verip almayacağı çöp cihazlar olur.. set olarak komple çözüm satıyoruz ayağına onu da itelerler... ben daha amfisi düzgün bir "SET" görmedim.
Gitar ve amfi ayrı olarak da araştır. Bu modeli bilmiyorum ama Yamaha fena marka değil.
Bunlar nasıl hocam?

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu modelleri de beğendim.

bana soruyorsan genel kavramlar, bilgi ve kendi çaldığım gitarlar için yorum yapabilirim ancak ... böyle link inceleyip gitar seçemem kimse için... öyle bir meziyetim yok.. vaktim de yok
nasıl bir gitar almalısın onu araştır, attıklarına bakmadım ama isminden çıkardığım kadarıyla hepsi aynı gibi zaten... renge göre bile seçsen olur neredeyse

Bu modelleri de beğendim.
grga benim gitarın duz renk versiyonu. aralarinda bin lira falan fark vardı sanki tam hatirlamiyorum. ikiside aynı model oldugu icin fark olmaz. iki seneye yakındır kullanıyorum. hala idare ediyor beni. alabilirsin

Geri