Gitarım sahte mi?

Dün Ibanez marka 0 gitar aldım.Modelini bilmiyorum.Çalarken farkettim 2. telinden hint şarkısı gibi bozuk ses geliyor(akordan kaynaklı değil.)Sizlere fotoğraflarını paylaştım vaktinizi ayırıp analiz ederseniz mutlu olurum.
IMG_7123.jpgIMG_7125.jpgIMG_7126.jpgIMG_7127.jpgIMG_7122.jpg

Dosyalar

• IMG_7128.jpg
    IMG_7128.jpg
    1.8 MB · Gösterim: 173
Fotoğraflarda seri numara gözükmüyor normalde ibanezlerin headstocklarında seri numara olur sap ve gövde birleşim yerinde de yoksa eğer orijinal olmaması muhtemel. Gitarın genel propozisyonları da ibanez in diğer gitarlarına kıyasla uyumsuz.

Sahte olabilir cidden. Ibanez logosu böyle sadece yazıdan ibaret değil ve şimdiden boyası dökülmeye başlamış, normalde bu kadar özensiz ve kalitesiz olmaz logosu. Ayrıca seri no yok hiçbir yerde. İade et bence.

Dün Ibanez marka 0 gitar aldım.Modelini bilmiyorum.Çalarken farkettim 2. telinden hint şarkısı gibi bozuk ses geliyor(akordan kaynaklı değil.)Sizlere fotoğraflarını paylaştım vaktinizi ayırıp analiz ederseniz mutlu olurum.
163176 eklentisini görüntüle163177 eklentisini görüntüle163178 eklentisini görüntüle163179 eklentisini görüntüle163175 eklentisini görüntüle
Ne model, ne de seri no bilgisi var. Gövde olarak en yakın SA modellerini anımsattı, ama onunla da tutmayan çok şey var. Logo bu tip oldığında altında büyük bir de "check mark" olur, o da yok zaten. Bence de sahte.

Sahte dostum maalesef, İbanez'in alt serilerinde bile seri no ve kesinlikle model numarası yazar. Arka kapak 3. sınıf gitarlarda kullanılan kapaktan. Manyetiklerin yüzeyi ve klavye ağacının rengi de sahte olduğunu gösteriyor. Geri iade etmeni öneririm gitarı.

Hayatımda gördüğüm en kötü logolu Ibanez, manyetikler ve headstock logosu biraz belli ediyor. 6K değil 0,5K bile olsa paranızı kaptırmayın gidin paranızdan değerli mi?

Merhabalar değerli yorumlarınız için her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.Evet yol masraflı olduğu için iade etmedim ilk gitarım zaten eğer ilerde hala çalmaya devam edersem iyi bir gitar alırım.Beni tatmin ediyor en azından şu anlık.

Geri