MEGADETH GELİYOOO!!

Bir aksilik çıkmaz ise oradayım 🤘Eskiden Metallica'yı daha çok dinlerdim ama yaş geçtikçe Megadeth'i daha çok dinler oldum. Neyse Dünya gözü ile görelim adamları 😎

Ben ulaştım aldım bilet. Ön satışa 20 limiti koymaları inanılmaz saçma olmuş, sonra genel satışta alamayacak insanlar.

Gidecekse forumdakiler gitsin diyerek paylaşıyorum yöntemi, belki bana bir bira ısmarlarsınız 6 ay sonra unutmazsanız 😀;

Cyber Army üyeliği gerekiyor 20$'a megadeth.com üzerinden alınabiliyor. Linki şu;

önemli not : üyelik abonelik olduğu için iptal etmeyi unutmayın her sene alacak yoksa tekrar.

Daha sonra biletix veya passo üzerinden kodu girip devam edebilirsiniz.

163302 eklentisini görüntüle
kral bize de ver kodu biz de kullanalım 1 bilet bari iyilik yap

Ben ulaştım aldım bilet. Ön satışa 20 limiti koymaları inanılmaz saçma olmuş, sonra genel satışta alamayacak insanlar.

Gidecekse forumdakiler gitsin diyerek paylaşıyorum yöntemi, belki bana bir bira ısmarlarsınız 6 ay sonra unutmazsanız 😀;

Cyber Army üyeliği gerekiyor 20$'a megadeth.com üzerinden alınabiliyor. Linki şu;

önemli not : üyelik abonelik olduğu için iptal etmeyi unutmayın her sene alacak yoksa tekrar.

Ön satış bileti kaldı mı 20 limitli demişsiniz hiçbiryerde bilgi bulamadım

90 larda rock dergileri olurdu,o zamanlar inanılmaz Megadeth Metallica çekişmesi var tabi,dergi editörleri de biraz kendinden ekleyerek belkide yazarlardı

Dave Mustaine:Ben Metallica da olsaydım Guns n Roses ve İron maiden toplamından daha büyük olurdu.

Dave bu sözü söyledi mi bilinmez ama 17 yaşında “ulan adam haklı “ derdik arkadaşlarla 😊

bir üyelikle iki bilet alabilir miyim

Darılmaca kırılmaca yok kodu satıyorum. 300 tl. isterseniz danaya girer gibi girin isterseniz 1 kişi ödeyin isterseniz forumda paylaşın. 20 bilet hakkınız var ben bir tane biletimi aldım köşeme çekildim 19 tane alabilirsiniz. ben 20 dolares zaten bayıldım daha da bayılmadan ucundan kurtarayım.

Darılmaca kırılmaca yok kodu satıyorum. 300 tl. isterseniz danaya girer gibi girin isterseniz 1 kişi ödeyin isterseniz forumda paylaşın. 20 bilet hakkınız var ben bir tane biletimi aldım köşeme çekildim 19 tane alabilirsiniz. ben 20 dolares zaten bayıldım daha da bayılmadan ucundan kurtarayım.

Birden fazla kere kullanilabildiğine emin misin? Bazıları kullanılamayacağını soyledi de bana.

Kod tekrar kullanılamıyor dostlar denendi garantili şekilde söylüyorum. 2 adet aldım kendime , kuzenime de alacaktım 2.girişimde tokenı aldırmadı.Kullanılmış token diyor hata veriyor

Geri