jackson js22 dinky arch top 2 black iyi mi? Alınır mı?

jackson js22 dinky arch top 2 black almayi düsünüyorum. İyi mi yoksa onerebileceginiz baska modeller var mi butcem en fazla 10k olur o bile fazla ama. Bir kere alayim kaliteli olsun istiyorum.

tonlarca tavsiye başlığı var. hergün yeni bir tanesi açılıyor. müzik tarzın ne, ne çalmak istiyorsun belirtmemişsin bile. gitarı denemedim bir alt modeli olan js11 i denemiştim. beğenmedim.

resim_2024-01-08_014639182.jpg

jackson js22 dinky arch top 2 black almayi düsünüyorum. İyi mi yoksa onerebileceginiz baska modeller var mi butcem en fazla 10k olur o bile fazla ama. Bir kere alayim kaliteli olsun istiyorum.
JS22 forumda bin kere konuşuldu o yüzden Arama yapman öneriliyor… yazma geç filan diye atar yapmaya gerek yok.
Bir kere alayım ömürlük olsun denecek bir gitar değil, vasat bir başlangıç gitarı. İş görür ama uzun vadeli kalite vs bekleme.

uzun vadeli kullanabilecegim 10k yi gecmeyen bir gitar var mi peki?
O fiyata uzun vadeli gitar çok zor. Siz belki alıp üstüne masraf yaparsanız olur. Ama bu bütçeyle elektro gitarda bir kere alayım tam olsun gibi bir şey yok. Mümkün değil.
Ayrıca elektro gitara yeni başlıyorsanız, gerçekten kaliteli bir gitar ile düşük kalite bir gitar arasında devasa bir fark olmaz sizin açınızdan. O yüzden beklentiniz gerçekçi değil.
Yeter ki çalımı güçleştirecek düzeyde yapım-işçilik kusurları olmasın alacağınız gitarın.
Alternatif olarak şu seriye bakılabilir:

Yazmış çıkmamış :D
kac kez diyebilirim daha ayrintili bilgi almak icin actim diye? Tamam belki vardi belki oradaki bilgiler ihtiyacimi karsilamadi? Bu kadar abartilacak birsey yok neye bu kadar gerildiniz anlamadim. İlk defa burayi kullaniyorum yardim alayim kafamda soru isareti kalmasin diye de keske kullanmasaymisim pisman ettiniz gercekten

gerilme sakin ol... tam hararetli bir dönemin ortasına denk geldin senlik bir durum değil
şu an forumda bir jenerasyon çatışması yaşanıyor
hiç araştırmadan hoop diye başlık açıp burayı sosyal medya gibi kullanmak isteyen ve azıcık tepki verince hemen atarı basan tezcanlı gençler bir taraf
diğer taraf ise okumanın, araştırmanın ve katma değeri olan soru sormanın değerine inanan daha tecrübeliler

siz bize moruk, dede, boomer, telefon göster dayısı diyorusunuz
biz de size atarlı ergen filan diyoruz

JS22 gerçekten bin kere konuşuldu yani hakikaten daha ne sorulabilir ki hakkında diyesim var ama buyur elbette ne soracaksan yaz tabi ama alayım mı almayayım mı bir soru değil... cevap al ya da alma zaten

kac kez diyebilirim daha ayrintili bilgi almak icin actim diye? Tamam belki vardi belki oradaki bilgiler ihtiyacimi karsilamadi? Bu kadar abartilacak birsey yok neye bu kadar gerildiniz anlamadim. İlk defa burayi kullaniyorum yardim alayim kafamda soru isareti kalmasin diye de keske kullanmasaymisim pisman ettiniz gercekten
Eğer gerçekten yanıt peşinde iseniz, size verilen cevaplara odaklanırsınız.
Ben size yanıt yazdım. Okudunuz mu ?
Sizin okuyup da yeterli bulmadığınızı iddia ettiğiniz başlıkları da daha önce başkaları emek verip yazdılar.
Bizden bu kadar.

Geri