Pedal almak

Maddi açıdan problem yaratmıyorsa yenmeye çalışmayın. İstediğiniz bütün pedalları alın. Piyasa sizin hızınıza yetişemeyecektir bir müddet sonra. Eğer buna da yok diyorsanız son tavsiyem psikoterapi olacaktır. Hipnoz da var gerçi.

Allah @LuciferioN'ı alacak kadına sabır versin diyelim 🤣
4a279af6616b4f49bc41ccb7b347d41a.jpg

Valla kendi maaşıyla bi pedal bi gitar almak için hatundan izin almaya çalışan tüm arkadaşlara ben de sabır diliyorum 😅
lisedeyken alakasız bir nedenden disipline gitmiştim, rehberlik hocası beni yakalayıp odasına götürmüştü. odaya girerken raflardaki kitapların arasında bir tane cry baby görünce hemen girdim konuya, bozuk falan mı niye burda gibisinden.
zavallı hocam balayına gitmek için çoğu pedalını satmış, bu da son kalanlardanmış. gözlerindeki o özlemi dün gibi hatırlıyorum, hayat dersi olmuştu bana.
sonra back to the future dan gitar sahneleri açıp izlemiştik (patlama sahnelerini), başka bir şey demeden göndermişti beni. konuyu görünce yazasım geldi.

idare değişiminden sonra sınıfıma yakın bir otomatik kapı idari kapı adı altında boktan bir nedenle öğrencilere kapatılmıştı, yıllardır öğrencilerin kullandığı bir kapı, skerler diyip otomatik kapının tuşunu açıp çıkmıştık. sonra kamera kayıtlarıyla müdür yardımcısı geldi, kapıdan geçmişsiniz diye. itirazımız yoktu zaten geçmedik diye :)

idare değişiminden sonra sınıfıma yakın bir otomatik kapı idari kapı adı altında boktan bir nedenle öğrencilere kapatılmıştı, yıllardır öğrencilerin kullandığı bir kapı, skerler diyip otomatik kapının tuşunu açıp çıkmıştık. sonra kamera kayıtlarıyla müdür yardımcısı geldi, kapıdan geçmişsiniz diye. itirazımız yoktu zaten geçmedik diye :)
Hakkaten alakasiz nedenmis. İdari kapi ne ya fhsgsbs

Bide mezar tasina unvan yazdiranlara hastayim ben ayni kafa...

Tüketerek mutlu olma isteği. Aynısının değişiği kaynımda var... 🤣
AliExpres üzerinden çakmaları deneyin. Hesaplı olur. Ben verdim ilk siparişi.

Ben bir ara dükkana girip farklı farklı penalar alırdım. Hem enstrümanı çalmak için bahane oluyor hem de bir şey tüketmiş oluyorum.
bunu ben de deneyeceğim, abartılan ve kabartılan bir çok markanın pedalı tırt çıkıyor, zaten bir çok entegre çin üretimi, belki de onlar da iş görüyordur. Bu arada geçenlerde aliexpressten Caline Power izole çıkışlı adaptör aldım, dip gürültü kesme konusunda güzel sonuç verdi. adaptör kutusuna pedallarının da broşürünü koymuşlar, bi ufak gıdıkladı, bakmaya başladım 🤣 💸

Geri