4000 tl civarı amfi önerisi

ID Core alacaksan v3 almaya bak bari ... v1 ve v2 artık pek değmez v3 varken

ikinci elden korkma hatta olur da Orange'a karar verirsen ben satıyorum yarı fiyatına:
alacak arkadaş tam kargo noktasında vazgeçti, ambalajjlı halde duruyor evde - geri de açmadım paketi direkt kargolarım

Debut kötü bir amfi hiç bakma bile bunlar varken

Yıllardır gitar teli dışında tüm ekipmanımı 2.elden aldım. Hatta şehir dışından biri lambalı amfi olmak üzere 2 kere amfi aldım. Çalışırlığının kontrolünü videocall ile yapmıştım. Açıkçası debut çok tatmin etmeyebilir. Ayrıca yine memnun kalmayıp satmak istediğinizde 2.elde çok ciddi bir kayıp yaşamazsınız. Alırken tüm fonksiyonlarının eksiksiz çalıştığını kontrol edip alabilirsiniz.

Alttaki gibi forumda arayabilirsin. Ben şahsen kullanmadığım için bilgi yok maalesef ama Orange amfilerin kendine has bir tonu olduğunu söyleyebilirim.

IMG_20240114_163911.jpg

orange amfiler genelde "Orange" amfilerdir... belli bir karakteri ve tonu var, seveni için mükemmel ama sonuçta modelleme amfisi değil yani hem Clean de olsun, hem death metal de olsun Duman da olsun, Metallica da olsun vs vs... 20 tane de efekt olsun, yok.
o yüzden Orange iyi mi ... cevap evet iyi bir amfi markası ama xxx veya yyy amfiden iyi mi... bunun cevabı beklentinizle alakalı, ne tip bir amfi lazım, bütçe ne vs vs

fsrklı tarzda şeyler çalmayı istiyorum genelde bu konuda çok ideal değil galiba ancak öğrenme konusunda işimi görür ve beni mutlu edebilir diye gördüm baktığım incelemelerde

yeni gitsr aldım parmak egzersizleri yapıyorum ancak artık bir amfi almak istiyorum. Orange Crush 12 Kombo Elektro Gitar Amfi | doremusic bu ve blackstar arasındayım şuan önceliğim öğrenmek başlangıç için hangisi daha mantıklı olur benim için
Dostum amfiler konusun da çok fazla bilgim var bana güven tüm markaları eksileriyle artılarıyla bilirim, alabileceğin en iyi amfi mooer 15 watt amfisidir sıfırı 4-5 k tonları hem çok güzel, ton yelpazesi geniş ve volume açınca netlik kaybolmuyor süper amfi

keske daha once gorseymisim mesajinizi inceledim ve baslagic icin cok iyi bir amfi belli modellemeleri olarak

yeni gitsr aldım parmak egzersizleri yapıyorum ancak artık bir amfi almak istiyorum. Orange Crush 12 Kombo Elektro Gitar Amfi | doremusic bu ve blackstar arasındayım şuan önceliğim öğrenmek başlangıç için hangisi daha mantıklı olur benim için
İyi günler,

Mademki ilk amfi seçiminde, Orange Crush 12 ve Blackstar arasında kaldınız, benim ilk tercihim Orange Crush 12 olurdu. Çünkü Orange daha basit bir amfidir.

OC 12, yalnızca bir kanala ve temel kontrollere sahiptir. Amfiyi ayarlamak ve kullanmak kolaydır. Ayrıca, Orange Crush 12'nin sesi, blues ve rock gibi çeşitli müzik türleri için de uygun.

Blackstar amfileri, daha gelişmiş kontrol seçeneklerine ve farklı efektlere sahiptir. Bu, daha ileri düzeydeki gitaristler için daha uygun olacaktır diye düşünüyorum. Başlangıç için biraz fazla karmaşık olabilir.

Oc12'de
Daha basit arayüz
Daha uygun fiyatlı
Geniş ses yelpazesi bulabilirsin

Tabii ki, en iyi amfi seçimi, kişisel tercihinize bağlıdır. Mümkünse, bir müzik dükkanında her iki amfiyi de deneyerek hangisinin sizin için daha uygun olduğuna karar verebilirsiniz.

Geri