Sert karakterli HH gitar önerisi var mıdır?

Sert karakterli gitar önerisi derken ses olarak mı yoksa görünüş olarak mı istiyorsanız, bunları biraz daha konunuz da açıklayıcı olarak yazabilirsiniz. Bir de bütçenizi yazarsanız daha deneyimli kişiler yardımcı olacaktır. Elektro gitardan ziyade manyetik seçimini metal ton yönünde seçerseniz daha doğru olur. Tek bildiğim EMG manyetikler bu türde istediğiniz şeyleri verebilir. Youtube da demo soundları çok var, araştırıp doğru seçeneği kendiniz bulun bence.

Hangi elektro gitarı alsam? Yeni başlayanlar için tavsiye başlığı
Bu konuları bir inceleyin derim.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Sert karakterli gitar önerisi derken ses olarak mı yoksa görünüş olarak mı istiyorsanız, bunları biraz daha konunuz da açıklayıcı olarak yazabilirsiniz. Bir de bütçenizi yazarsanız daha deneyimli kişiler yardımcı olacaktır. Elektro gitardan ziyade manyetik seçimini metal ton yönünde seçerseniz daha doğru olur. Tek bildiğim EMG manyetikler bu türde istediğiniz şeyleri verebilir. Youtube da demo soundları çok var, araştırıp doğru seçeneği kendiniz bulun bence.
Sağolun

amatör orta arasıyım ilerde metal çalmak istiyorum,zaten 1 gitarım var ama memnun değilim öneribileciginiz elektro gitar varmı?
Schecter c1 platinum.
Screenshot_20240214_235423_Samsung Internet.jpg

Mavi Yeşil ve siyah renkleri de çok güzel bence değerlendirebillrsiniz

Soru sormuşum sonuç olarak rahatsız mı oldunuz? Evet başlık da açarım forum burası. Size sormayacağım ne yapacağımı kusura bakmayın 😀😀
Başka birisinin gitar tavsiyesi başlığına bile saçma sapan konu dışı bir soru ile girersen cevap alamazsın. Sorunun cevabını alacağın onlarca konu varken aynı oranda başlık açman ya da gereksizce yazman evet rahatsız edici. Biz de bu yollardan geçtik ama büyüklerimizle dalga geçtiğini sanar gibi bilinçsizce konuşmadık. Bu forumda böyle seviyesizce konuşunca sana cevap veren olmaz. 100 kere Thomann konusu yazıldı oku dediler üşendim dedin bu yazılanları da okumaya üşenirsin sen şimdi. İleride işinde nasıl başarılı olacaksın? Okumadan, araştırmadan nasıl gelişeceksin? Ben kalas olacağım dersen bile bizim tarafımızdan saygı alırsın. Burası o saçma sapan günde binlerce kişinin üye olduğu forum değil. Herkes burada çıkarsızca yazar ama çıkarcı birisini görürse dışlar. Şimdi o cevapsız sorularınla sağ üstten çıkış yapıp git bence. Engellendin.

Geri