Prosesör Tavsiyesi

Merhabalar,

20-25 bin TL civarında gitar prosesörü arıyorum. Temel beklentilerim ise organik bir sound verebilmesi ve prosesörü pedalboard gibi kullanabilecek olmam. Bu yüzden de en az 4 tane control footswitchinin olması gerekiyor. Expression da pedalı benim için çok önemli değil. Önemli olan hafif ve taşınabilir olması.

Şu an Mooer ge300 lite ve headrush gigboard'i değerlendiriyorum ancak Headrush'ın bilgisayar yazılımı olmaması nedeniyle GE300 Lite'a yakın gibiyim.

Bu konuda farklı önerileriniz varsa dinlemek isterim

Headrush’ın bilgisayar programına ihtiyacı YOK !!!!
Neden ısrarla program? Bunu başkalarına da sordum… bana biraz ezber tepki gibi geliyor.
Programı olmayan HRG bence programı olan GE’den iyi… ve tekrarlıyorum neden program olmalı?
Bu arada bilgisayara bağlanıyor, sadece kontrol programı yok…. ki gerek yok dokunmatik ekran varken.

Peki GE200 'mü , Gigboard mı diye sorsam ne dersiniz? Ben amatör ev kullanıcısıyım. Hiç sahneye çıkmayacağım.
Selamlar ikisi çok ayrı seviye

Ge200 giriş seviyesinin iyi modellerinden ama artık eskimeye başladı.

Gigboard da şu an ki Headrush Core un Selef modeli.

25-30 k arasında bütçeniz varsa Headrush Core,şu an gerçekten o bütçenin en iyi cihazı diyebilirim.

Cevap için teşekkür ederim. Core 'un fiyatı yüksek benim için. Hem bütçe, hem cihazın boyutu(Core'dan ufak), hem de ekran büyüklüğü(7 inç) benim için önemli. Gözlerimde sorun var, büyük ekran çok iyi. Ayrıca bütçe olarak Gigboard'a kadar çıkabilirim fiyatta. Belki GE200 de fazladan Wah/Volüm pedal farkı var ama çok elzem görünmüyor benim için. Bu sebeplerden arada kaldım. Peki Distort/Drive tonları iyimidir Gigboard da?

Cevap için teşekkür ederim. Core 'un fiyatı yüksek benim için. Hem bütçe, hem cihazın boyutu(Core'dan ufak), hem de ekran büyüklüğü(7 inç) benim için önemli. Gözlerimde sorun var, büyük ekran çok iyi. Ayrıca bütçe olarak Gigboard'a kadar çıkabilirim fiyatta. Belki GE200 de fazladan Wah/Volüm pedal farkı var ama çok elzem görünmüyor benim için. Bu sebeplerden arada kaldım. Peki Distort/Drive tonları iyimidir Gigboard da?
Yada modülasyonlar "Uni-vibe , Rotary" gibi.

Geri