Yeni Turkish Elektro Saz Şarkım

Klip ayrı güzel şarkı ayrı güzel harcanıyorsunuz. .Sizi bloklayan üyelerin olmadığı daha kaliteli ortamlara doğru acilen yelken açmalısınız. Burada ancak Ac-Dc Led zeppelin dinleyen tipler var size uygun değil.

Klip ayrı güzel şarkı ayrı güzel harcanıyorsunuz. .Sizi bloklayan üyelerin olmadığı daha kaliteli ortamlara doğru acilen yelken açmalısınız. Burada ancak Ac-Dc Led zeppelin dinleyen tipler var size uygun değil.
İkisine de çok bayılmam bu arada 🤣
Ama Turkish (??) Elektro Saz (Bağlama o...BAĞLAMA...) . I-ıh. Kalsın. Niye kalsın ? Nedenleri saymakla bitmez.
Hangi dilde yazıldığı belli olmayan o saçma sapan başlık bir tarafa, içerikteki o oryantalist saçmalık başka bir tarafa, üyelik bugün. İlk ve tek başlık bu.
Kral çıplak...

Son düzenleme:
İkisine de çok bayılmam bu arada 🤣
Ama Turkish (??) Elektro Saz (Bağlama o...BAĞLAMA...) . I-ıh. Kalsın. Niye kalsın ? Nedenleri saymakla bitmez.
Hangi dilde yazıldığı belli olmayan o saçma sapan başlık bir tarafa, içerikteki o oryantalist saçmalık başka bir tarafa, üyelik bugün. İlk ve tek başlık bu.
Kral çıplak...

Forum’un adı “Türkrock”…..

Sizi “Türksaza” alalım lütfen..

Forum’un adı “Türkrock”…..

Halk müziği dinleyicisi değilim, ama bağlamaya gerçekten emek veren kişilerin bu tipleri sopayla kovalayacağını düşünüyorum.
Müzik dediğin zanaatkar insanın elinden çıkıyor bence, eğer zamanın testinden geçerse biz sonra buna sanat diyoruz.
Ama daha başından "sanat yapma" iddiasında olanlardan mümkün olduğu kadar uzağa kaçma taraftarıyım. Bu çılgın özgüvenden ve onun ürettiği abidik gubudik piyasa saçmalıklarından sıkıldım. Hep aynı zihniyetin başının altından çıkıyor gibi geliyor bana bunlar.

Son düzenleme:

Türksaz'da daha da beter ederler bu arkadaşı. Burada fazla bağlama çalan kişi yok ya da en azından forumun konusu bağlama değil orada bağlamaya emek veren ustalar olacaktır adamı daha beter ederler kendileri ile dalga geçildiğinden.

Not : Başlığı açan arkadaş beter yazan yerler türkçe. Siz türkçe ingilizce biraz karışıksınız o kısımları ingilizce better (daha iyi ) olarak anlamayın. Beter türkçede daha kötü anlamına gelir

Bir bakayım nedir bu komik video diye, ilk saniyesinden itibaren tanıdık geldi görüntüler.
Orijinal video aşağıda. Normalde bu tarz müzik dinlemem ama videoyu çeken kişi, yönetmen arkadaşım olunca biraz hassaslaştım, ortada emek var sonuçta. Videonun izlenme vs ihtiyacı olmadığını düşünerek buraya bırakıyorum. Ne diyeyim cıstak cıstak beatli şeyleri yaparken en azından görselleri kendiniz oluşturun be kardeşim.

acid arap stil aklma geldi bak , cok yüksek zamanlardı. 2 saz tıngırtısı ile klip çalarak o ayara yukseldiğini sanmışssın sanırım ama şuanlık zmana kaybısın

Bir bakayım nedir bu komik video diye, ilk saniyesinden itibaren tanıdık geldi görüntüler.
Orijinal video aşağıda. Normalde bu tarz müzik dinlemem ama videoyu çeken kişi, yönetmen arkadaşım olunca biraz hassaslaştım, ortada emek var sonuçta. Videonun izlenme vs ihtiyacı olmadığını düşünerek buraya bırakıyorum. Ne diyeyim cıstak cıstak beatli şeyleri yaparken en azından görselleri kendiniz oluşturun be kardeşim.

Görüntülerin çalma-çırpma olabileceği aklıma gelmeliydi aslında.
Dava edilmeli bu tarz uyanıklar.
Youtube'a gerekli şikayet yapılırsa video hemen indirilecektir zaten.

Üff kaç vakittir dinlememiştim. HS7'leri zorlamak için bahane oldu. Bi atalım cerahati. 🤘

Geri