Schecter C-1 Platinum Elektro Gitar - 2. gitar

schecter sgrden ikinci gitarima gecmeyi planliyorum ve bu gitarin gorunusunu oldukca begendim, ozellikle yesilinin. Arada kaldigim diger bi gitarsa butcem icin daha uygun olabilecek schecter omen extreme 6. ikisi arasindaki en buyuk fark c-1 platiniumun emg 8185 manyetikli digerinin ise pasif schecter Diamond Plus. c 1 platiniumu benim icin daha ozel yapan ayri bir tarafiysa kore yapimi olmasi. internette biraz arastirdigimda bazilarinin emg manyetiklerden pek haz etmedigini gordum niye pek anlamadim acikcasi. manyetikler arasi kalite farki gercekten var midir ve bu aktif manyetiklerle arada clean calabilir miyim? baska gitar onerileriniz almaktan memnun olurum. amfim blackstar v3 10.

Schecter C-1 Platinum, Omen Extreme'e göre daha üst model bir gitar, set-neck sap gövde birleşimi var, daha iyi sustain, alt perdelerde daha rahat çalım konforu hissedersin. C-1 Platinum'da kilitli akort burguları var, yine çok iyi bir özellik, abanoz klavyeye sahip, EMG zevkler ve renkler işidir, seveni var sevmeyeni var, ama iyi ekipmanla güzel clean tonlar da alırsın. Diğer gitar donanım olarak C-1 Platinum'a göre daha düşük, Schecter'in uzakdoğuda ürettirdiği manyetiklere sahip, benim şahsi görüşüm gerçekten SGR'den bir yükseltme yapmak istiyorsan C-1 Platinum'a bak.

schecter sgrden ikinci gitarima gecmeyi planliyorum ve bu gitarin gorunusunu oldukca begendim, ozellikle yesilinin. Arada kaldigim diger bi gitarsa butcem icin daha uygun olabilecek schecter omen extreme 6. ikisi arasindaki en buyuk fark c-1 platiniumun emg 8185 manyetikli digerinin ise pasif schecter Diamond Plus. c 1 platiniumu benim icin daha ozel yapan ayri bir tarafiysa kore yapimi olmasi. internette biraz arastirdigimda bazilarinin emg manyetiklerden pek haz etmedigini gordum niye pek anlamadim acikcasi. manyetikler arasi kalite farki gercekten var midir ve bu aktif manyetiklerle arada clean calabilir miyim? baska gitar onerileriniz almaktan memnun olurum. amfim blackstar v3 10.
İki gitarı da yakın zaman önce dore müzikte denedim. C-1 platinum un işçiliği omen extreme e göre çok daha iyiydi. Çalım rahatlığı olarak gerçekten çok fark vardı aralarında. Eğer bütçe olarak sorun yaşamayacaksan c-1 platinum almanı öneririm. Sgr den sonra çağ atlamış hissi vermesi muhtemel.

Ben de v-1 platinum aldım geçen hafta. Emg manyetikli diye biraz çekinmiştim ama tonları gayet iyiydi denediğimde. Klavyesi falan da rahat, tâbi herkese göre değişir, renkler zevkler...

Geri