Tuşe ne demek

Telden değişik soundlar duymamızı sağlamak için sağ el ve sol elle yapılan tekniklerin toplamı denebilir.
Her enstrümanistin farklı şekilde çalma şekli yani tuşesi vardır.

2 parmak nedir yahu. İnsanda az insaf olur... Bunun adabı işaret parmağıyla yapmak.

Yalnız güzel travma olmuş arkadaşınız için ancak bu durum ilk sınıftan beri konuşulur , sonradan fark etmesi garip geldi.
rektal tuşe sonrası tıptan endrüstri mühendisliğine radikal bir geçiş yapan arkadaşım var. ne zaman görsem 2 parmağımı kaldırıp selam veririm.

dipnot: 2 parmakla yapmayın anlattığına göre doğrusu 1 parmak.
benim bildiğim 1 parmaktan sonrası fisting'e giriyor 🤣
1:03:43 itibariyle... Efsanedir...

Şöyle düşün: Bir futbolcunun top sürüşü ve kontrolü onun oyunda daha etkili olmasını sağlar. Enstrüman çalarken de durum benzerdir. İyi bir tuşe için tecrübe, bolca pratik yapmak, detaylara dikkat etmek gerekiyor.

Beyler üzülerek söylüyorum. 65-70 yaşınızı geçtiğinizde hemen hepiniz rektal tuşe yemiş olacaksınız. Prostat muayenesi de bununla yapılıyor.
Ha ha ha !!! Doğru, bu başlıktaki diğer kişilerin bunu bilmiyor olabileceği de aklıma gelmemişti. Üroloğa gelen hastanın korkulu rüyası...
Ben bu başlık sayesinde artık "tuşesi kuvvetli" filan gibi ifadelerin yepyeni bir boyut kazanacağını tahmin ediyorum. Tuşe sözcüğünün gelişigüzel kullanılmasından rahatsız biri olarak bence bu da bir kazanımdır.
Artık "Tuşemi nasıl geliştirebilirim?" sorusuna verilecek yanıtları tahmin bile edemiyorum...🤣
"Çok sağlam tuşesi var!"
"Öyle mi? Sen nereden biliyorsun?"

Geri