Akustik kayıtların akorlarını içeren bir site var mı

Manganın dursun zaman akustik kaydı çok güzel gerçekten ama gitarist suslu akorlari kullanarak çalıyor orda o kaydın akorlarina nasıl ulaşabilirim

Manganın dursun zaman akustik kaydı çok güzel gerçekten ama gitarist suslu akorlari kullanarak çalıyor orda o kaydın akorlarina nasıl ulaşabilirim

Kardesim piyasa da artik kimse bedavaya notasyon isine girmiyor. Dun gece isimizi gordun sahit oldun. Sus dim aug 7 lib8 li 10 li cibili cibili sak sak bizim isimiz.
Sarki basina 200 tl ye orjinalinin birebir cakmasi akorlari cikarir, uygun zaman dilimlerinde 10 dk ile 10dk 30 sn arasi bir surecte word pdf notepad vb muhtelif dosya bicimlerinde ciktiya hazir sekilde maile yollariz.

Akustik, elektronik, remix sanatci, tarz farketmez. Yalniz Orkestrasyon versiyonlar icin fiyat listemiz farklidir, orkestranin buyuklugu ve icerigine gore fiyat farkliliklari onceden belirtilmek kaydiyla hesaba yansitilir.

Odeme ertesi gonderim yapilir.

Ayrica elimizde ki bu muazzam sanatciyi da tanitmak isterim,
Sayin @barrios yillarin sanat emekcisi olmakla beraber, her turlu muzik urununun henuz yapilmamis olsa bile tarafimizdan talebiniz uzerine yapilabilecek olan akustik versiyon cevrimlerinde danismanimiz olarak hizmet vermekte, notasyon surecine baska hic bir yerde bulamayacaginiz "entelektuelitesi" ile sinirlari zorlayan bir anlayisla dahil olmaktadir.

Not: @barrios beyin hizmeti talep uzerine olmakla beraber fiyata ekstra hizmet bedeli olarak yansitilmaktadir.

Log10sus4 ya da tanxadd9 akoru tarzında şeyler anca akormatik diye bir sitede var orada bulabilirsin. Onun haricinde akustik kayıtların akorlarını bulmak imkansız eğer ünlü bir akustik kayıt değilse , mecbur kendin çıkartmaya çalışacaksın ya da bilen birilerinden dileneceksin.

Senin için önerim bilen kişi sen ol. Akorlar hangi derecelerden oluşuyor , bu derecelere göre hangi isimleri alıyor... Devamında sol elimdeki hangi parmağım hangi derecedeki notayı tınlatıyor bunları öğren.

Belki öneri verebilecek kalifiyede değilim ancak akorlar konusunda kendime güveniyorum , en azından amatör çalımda eşlik edebilirim.

Benim ufkumu açan "made for wesley" adında bir eserdi. Gitarist Olli Soikkeli'nin ellerini izlerken zaten büyüleniyordum. Devamında incelerken anladım ki derya deniz akorlar kullanıyorlar. Devamında kendim didik didik ede ede öğrendim. Rancor abimin de dediği gibi bir daha basit süssüz akorlar zevk vermemeye başladı hep kendim farklı akorlar ekledim.

Velhasıl kelam orada burada barrios abilere rancor abilere muhtaç kalırsan yandın. Kaliteli canlı performansları izleyerek ve taklit ederek gelişir diye düşünüyorum ancak.

Sarki basina 200 tl ye orjinalinin birebir cakmasi akorlari cikarir, uygun zaman dilimlerinde 10 dk ile 10dk 30 sn arasi bir surecte word pdf notepad vb muhtelif dosya bicimlerinde ciktiya hazir sekilde maile yollariz.
Orijinalinin birebir çakması derken..! Yoksa müzik literatürüne yeni bir kavram daha mı geliyor : tonu oturmuş replika akor!?

Orijinalinin birebir çakması derken..! Yoksa müzik literatürüne yeni bir kavram daha mı geliyor : tonu oturmuş replika akor!?
Orjinalinden ayiran kulak bulursan getir once kendiminkini sonra dinleyeninkini keserim bak o derece...

Bizde yanlis olmaz, ne dediysek o. Hatta soyle diyeyim gecen bir arkadasa oyle bir is cikartmisiz ki, 13luleri cok tinliyor bana fazla bunu cikarin abi diye geri geldi...

profesyonel sebeplerle ismini veremeyecegim ama, unlu yabanci popu akustik akor yaptik... Youtube telifi bile yemedi hala bak 3 aydir duruyor. O derece...

Neydi ya, tanxadd9 kok sesin 5 lisinin 3 lusune bolumunun 9 lusuyla topanmasimiydi bi formulu vardi, füjin free protest jazzcilar cok kullaniyodu en son...

Şu mu F(x+2) = tan(x)+9) + kök5 / 3 + 9 = 0 ise denklemin köklerini... aman o matematikti kusura bakmayın.

Laminor o iste o, buyuk buyuk dedem Guido D'arezzo'nun katibiymis. O notalari bulunca bakmislar yan yana yazinca biseyler oluyo, akoru kesfetmisler. Tabi yan yana yazinca uzun oldugundan rahmetli laminor demis.

Tabi bizimkiler tam oturtamiyor frekanslari sesler tam tinlamiyor biraz kirli geliyor, Pisagor da duyunca formulunu yazip iste sesleri titresimleri sabitliyo. Ordaaan bu gunlere, heygidi hey...

Önce o sesleri ayırt edebilecek seviyeye gelmen gerekiyor dostum. "Şu şarkı nasıl çalınır?" sorusundan ziyade "Bu 'süslü' akorlar nedir ve nasıl duyabilirim?" sorusuna yanıt aramak lazım. Israrla ben yolumdan dönmem diyorsan da yuutuptan araştır derim.

Geri