Headrush Pedalboard ve Amfi Bağlantısı

Allah kitap aşkına headrush pb icin bir yardım.
Headrush Pedalboard alacağım bu benim ilk prosesörüm olacak amfim line6 iv 30 sanırım anladığım kadarıyla amfimin send return çıkışı yok mixere bağlamak ve gitarı bağlamak için bit çıkış var bir de line 6 fbv pedallarını bağlamak için bir çıkışı var o kadar, ben şimdi amfi ve kabin simülasyonu kullanamayacak mıyım evde amfimle çalarken? Şimdi evde ton test edemezsem amfiden, sahnede mixerden çıkacak ton da öngörülemez olucak lütfen bilen biri aydınlatsın 🙏
IMG_4887.jpeg
IMG_4888.jpeg

• Konu Sahibi Konu Sahibi
ne yapabilirim ki öğrenciyim ve böyle bir amfim vardı en başından beridir şuan amfi alacak param da yok sanırım bir stüdyo kulaklık ile idare etmeye çalışacağım yoksa evdeki tonlar sahneye uymayacak

headrush hediye mi geldi? öğrenciysen onu nasıl aldın demek için değil, sadece o seviye bir prosesör ile kullanım genelde monitor, PA veya kabin ile olur... düşük seviye bir dijital amfiye girmek için pek verimli bir senaryo değil... mesela amfiyi satıp headrush parasıyla Catalyst, Katana, Spider V vb bir çok amfi alabilir ve düşündüğünü yapabilirdin... ama hedef prosesör sahibi olmaksa o zaman kulaklık kalıyor geriye... Spider IV'e aux da girsen düzgün bir ton duyamazsın....

• Konu Sahibi Konu Sahibi
yok hediye değil malum öğrenci olduğuma ailemi ikna ettim ve uzun süre gidecek bir prosesör olmasını istiyordum, sanırım kulaklığa kaldık 🥲🥲

yav aldı mı alacak mı... sürekli sahnede çalacak profesyonel değilsen neden MX5 veya Prime hatta Core değil de bu cihaz mesela... ya da Mooer'in üst modelleri değil...

iyi bir prosesör ve FRFR hoparlörü neredeyse Pedalboard fiyatına alırsın... iyi araştırdığına emin misin?

aynı şeyi söyleyeyim, başka da bir şey demeyeyim... bir prosesörü vasat bir dijital amfiye takmak hele de aux üzerinden takmak mecburiyet halleri dışında tercih edilmeyecek bir yol...

Geri