Yasak Bölge

sevgili arkadaşlar demo olayını bizlerde kendi aramızda konuşuyoruz.tekricam eğer çıkarsa lütfen evlerde kopyalama olayından uzak duralım gelin bizden isteyin biz verelim .inşallh isteklerinize cevap vericiz

giggle demiş ki:
aaa bu yasak böle ritim gitaristi....

(anlayana)

o benim işteeee.... Arkadaşlar; böyle yapmayın. Ben alışkın değilim böyle şeylere gelin muhabbet edelim. Ben hergün felsefedeyim. Ama utanıyorum yolda böyle şeyler yapınca :oops: .

"Evde anılarım yokki." Benim söz müzik ama aslında ilk akustikle çalınınca şarkı o şarkı değildi. Bütün bu güzellikleri Yasak Bölge ruhuna borçlu. Artık ben bile ilk yaptığım halini hatırlamıyorum. neresinde hangi solo vardı.

Herkesin demo isteği de hoşuma gitti. Bu şarkıları seven kişilere çok teşekkür ederim....

utandıırırım ben. sizede yapıcam siz daha durun...
"demo"m gelene kadar tabi.
ama varya ritim gitarist kişi; arkadaşın baya manalı baktı yani.
artık böyle, alışın.
=o))

muabbet edelim tabi. ahahahah.

giggle demiş ki:
utandıırırım ben. sizede yapıcam siz daha durun...
"demo"m gelene kadar tabi.
ama varya ritim gitarist kişi; arkadaşın baya manalı baktı yani.
artık böyle, alışın.
=o))

muabbet edelim tabi. ahahahah.

Ne zaman bakmışım manalı. Benim üzerimden iyi geyik yapmışsınız.
Demo konusunda da eğer herkes demoyu çekmeye kalkarsa sonunu alamayız.

Biraz gec yazılmıs bi mesaj olucak ama... Elestirilere bosulmak yok dimi :roll:
Barıs manco fest de izledim ilk defa .. Söle yorumlar yapayım dedim biraz.
Bence vokal arkadasa gore gitarlarınızın tonlarını cekmelisiniz.. Cok iyi ses potansiyeli var .. Ama sanırım sesinin ortası yok.. Yani ya cok pes ya cok tiz.. Bir derdim var da bunu anladım..
Solo gitardaki arkadas turk rock yapmak icin yeterli potansiyele sahip..
Ama ritm gitar arkadas icin biraz daha esp gitarının hakkını vermesi gerektigi kanısındayım.. Gulpembe solosu cidden kötüydü.. Ritm gitarım diyebilirsin ama o kadar soloyu ritm gitaristde olsan atmalıydın bunu heyecana veriyorum tabi heyecan varsa :roll:
Baterist arkadası gayet iyi buldum.. Baterist olmadıgım icin fazla yorum eklemiycem ama gordugum kadarıyla basarılı hatta grubun en iyi elemanı.. Bass cı arkadasımda bence kendini katmalı parcayı oldugu gibi calıyor.. Sırf tablara uyarak.. Değişiklikler katmalı.. Gulpembe ' nin bazı bolumlerinde slap cok iyi giderdi gibime geldi ;)
Umarım bu minik elestirilerime gucenmemissinizdir.. Sonucta tum gruplar bizim ve bi yerlere geliceksek hep beraber elestirilerle vs.. gelicez..
Sizlere bu yolda basarılar dilerim ...

nevermore arkadaşa yorumları için çok teşekkürler.benim ses aralığım gerçekten geniş ortasıda var övünmek için söylemiyorum çünkü şancıyım ben.gitarları benim tonuma çekme konusunda haklısın.genelde parçalar orjinal tonda çıkartıyoruz ve sonra ööle kalıyo ama son çalışmalarada buna özen göstermeyi düşünüyoruz çünkü bu konuda bende çok şikayetçiyim...bu arada basçı arkadaşımız yani batu parçaları kulaktan çıkartır ve bolca kendi yorumunu katar. bu aynılık birazda barışmançoya özgü oldu diyebiliz. işte bööle sabahın köründe oturdum nete yazdım cevap :D bu arada hani turkrock tayfası gelmiyonuz felsefeye .... :D

Nevermore eleştiriler için teşekkür ederim. Gülpembe solosu için özür diliyorum. Ama soundchek azizliğine uğredım. Ritm gitarın akorlarını duyamadığım için oldu. Zaten benim için problemli bir soloydu benim için. Halletiğimi düşünüyordum ama olmamış demekki...
Biraz da heyecan vardı tabi.... Sonuçta profesyonel değilim. Rahatsızlığından dolayı teşekkür ederim. İyi bir dinleyicisin.
Bir de bilmeni isterim. Gitarım ESP değil. Hatta Skylark gibi çok boktan bir marka. Ama sesi metal zone yüzünden ESP gibi sert bulmuş olabilirsin.

demoyu sizler sayesinde düşünmeye başladık ama daha önce böyle bir planımız olmadıı için demonun çıkması biraz zaman alcak...bi de hepimizin okuduğu düşünülürse bu süre biraz daha artar...
ama er ya da geç çıkaracaz..şimdilik iki ya da üç şarkılık bi kayıt (daha amatör) yapmayı düşünüoruz..

slm

yasak bölge grubunun barış manço fest1 konser görüntüleri dvd kalitesinde elimize ulaştı. çok inceleme imkanım olmadı ama gayet iyi gözüküyor. Sanırım pazartesinden itibaren vcd formatında çoğaltmaya başlatabiliriz. Görüşmek üzere

Pus demiş ki:
giggle demiş ki:
aaa bu yasak böle ritim gitaristi....

(anlayana)

o benim işteeee.... Arkadaşlar; böyle yapmayın. Ben alışkın değilim böyle şeylere gelin muhabbet edelim. Ben hergün felsefedeyim. Ama utanıyorum yolda böyle şeyler yapınca :oops: .

"Evde anılarım yokki." Benim söz müzik ama aslında ilk akustikle çalınınca şarkı o şarkı değildi. Bütün bu güzellikleri Yasak Bölge ruhuna borçlu. Artık ben bile ilk yaptığım halini hatırlamıyorum. neresinde hangi solo vardı.

Herkesin demo isteği de hoşuma gitti. Bu şarkıları seven kişilere çok teşekkür ederim....

abi şarkı cidden süper...özellikle vokalin sesle birleşince kendimden geçmiş gibi metallic işaretler yaptığımı hatırlıyorum sadece:)
bu arada iyi bi geyik döndü aramızda he he he:)
cidden bu demo işine bi el atsanız iyi olur artık...

Geri