Schecter Omen Elite 6 mi LTD MH-200QM NT mi ?

Merhabalar. Yeni bir gitar alacağım ve bütçem 24k. Şu an için denediğim markalardan en çok hoşuma giden ve hayran kaldığım Schecter oldu. Omen Elite 6 ve Demon 6 modellerini denedim ve ikisinede bayıldım. Denediğim birkaç Ibanez'in sapı kalın gelsede bu 2 Schecter modelinin Thin C sapları çok rahat geldi ve hoşuma gitti. Ayrıca tonlarını da sevdim. Fakat aklımı kurcalayan bir marka daha var. LTD bildiğim kadarıyla çok başarılı ve kaliteli bir marka fakat deneme şansım ne yazıkki olmadı ve almadığım sürece olmayacak gibi duruyor. Merak ettiğim modeller MH-200QM NT ve bu modele çok benzeyen ama hangisinin daha iyi olabileceğini tam kavrayamadığım H-200 FM modeli. Dediğim gibi elime alıp deneme şansım yok fakat Schecter'ın sapını beğendiğimden bahsetmiştim. Bu gitarlarda Thin U sap var görünüyor. Sap hissiyatının ve çalım rahatlığının yakınlığından vs. yola çıkarak ve ton olarak siz hangisini önerirsiniz ? Eğer LTD ise denemeden almama değer mi ? Ayrıca 24k bütçeli diğer gitar önerilerinize de açığım.

İkiside iyidir o segmentte,LTD ESP nin alt kuruluşu ama son derece kaliteli üretimi vardır Kore modellerinde.

Bende Ltd Deluxe 1000 ve schecter c1 platinium var.

C1 platiniumu da seçeneklerine ekleyebilirsin,çalım rahatlığı emg 57/66 aktif manyetiklerle, abanoz klavyesi maun gövdesi ile o skalanın en başarılı modellerinden biri bana göre.

Geri