Penguen

cook guzel bı dergı,sureklı takıp edıyorum..yıgıt ve ersın cok ıyı ozellıkle..ankaraya geldıklerınde kacırdım gıdemedım cok uzuldum..:(

çok korkaraak yazdım ama... yani gerçekten artık espri den çok geyik yapıyorlar, gerçi bir dakika düzelteyim espri az sayıdaydı zaten(genel olarak geyik) şimdi daha az hatta neredeyse yok, gerçi tayyipten sonra onlara da hak veriyorum....

monaLisa_ demiş ki:
niye ya bence öle deil
yoksa ölemi??
alla alla
umut sarıkaya her hafta ayrı bir ''memur yaşamı'' espirisi keşfediyor
yiğit özgür de kelime oyunlarına devam ediyo
ne bileyim kıtlık yok gibi yaa
ama dikkatini çektiyse hep memur hep memur... başka bir şey yok mu bu dünya üzerinde, ellinde corc buş gibi bir altın madeni varken sıkıntı çekmeleri bence anlamsız(tabi hep buş da olmasın araya iki jak şirak, 13.benedikt te eklesin: ]

hep memur hep memur ama güzel
ya da ben memur cocuğuyum kendimi penguen sayfasından görür gibi olup mutu oluyorum
allam meyve bıçağıyla açılan kursun kalem :)
evde ne faber castel kalem var ne kalemtıraş; yamuk yumuk MEYVE BIÇAÐIYLA açıp da silgisiz KAÇ DENEME sınavINa girdim :) umutum umutum
öğrendim artık bu sayıda o da memur çocuğu
o da CARPE DIEM diyoo
:)

monaLisa_ demiş ki:
hep memur hep memur ama güzel
ya da ben memur cocuğuyum kendimi penguen sayfasından görür gibi olup mutu oluyorum
allam meyve bıçağıyla açılan kursun kalem :)
evde ne faber castel kalem var ne kalemtıraş; yamuk yumuk MEYVE BIÇAÐIYLA açıp da silgisiz KAÇ DENEME sınavINa girdim :) umutum umutum
öğrendim artık bu sayıda o da memur çocuğu
o da CARPE DIEM diyoo
:)

ya ben o yazıda bi tek CARPE DIEM i anlamadım nedir manası?

hepsini okuom bee..bi penguen zevkimiz var zaten şu stresli günlerde-saolsun kuzucuk-otis abi-tawşanlar-yiit özgür-umut-erdil-selçuk-solmazlar-bahadır-metüst..emrah..falan..filan..

evet evet sonunda ben de çarşamba günü dergiyi elime aldım önce mutlu oldum sonra üzüldüm şimdi bekle kaç gün hemen bitti zaten üstüne üstlük ( ne biçim lafsa ) alpay askere gidiyomuş
yiğit yine herzamanki performansında
-allah zihin açıklığı versin!
-sebep? espirisine öldüm , koptum , yarıldım :) :) :)

ablak acayip komik, sandık içine de bayılıyorum ben ya :LOL: bi kitapta mı ne toplanmış sandık içi ööle bişey görmüştüm yanlış hatırlamıyosam :roll:

evet sandık içi albümü çıktı baktımda ben Ersin hayranlı mutlaka ama mutlaka alın çünkü son sayfalar da harika resimler var benden sölemesi arkadaşım 12 ytl ye almış

dediğim gibi evet değer...bence fazlasını bile hak ediyorlar!!!her bi kare kim bilir ne kadar zamanlarını alıyordur!!!taramaydı renklendirmeydi...ama yine de sana bi şekilde pahal geliyor 12Ytl!!!öğrenci adamız neticede!!! :D

penguen izmir'e gwliyoooo
ege üniversitesi
3 haziran
yine mi gidemicem ya yine mi :( :( :(
umut gelmiyo ama yiğit varrr
ersine elvan gazoz bulursam alcam hala var mı bu gazoz ya yıllar önce varmış annem biliyo
ersin de bahsetmişti
baktım yok fruko zafer efe falan var buralarda :( :( :( aman beeee

yav al götür onlardan işte :D üzerine de sen yazarsın elvan diye ;) daha matrak olur :D :D

bu arada elvan diye bi marka bende hatırlıyorum ya..

Al Gülüm Ver Gülüm, Yiğit Özgür ve Serkan Altuniğne dergiyi alır almaz okuduklarım oluyorlar..Gerçekten şu an Türkiye'nin en iyi mizah dergisi diyebilirim :)

Geri