Barış Yurtseven - Sözlerimi Geri Alamam (Bulutsuzluk Özlemi Cover)

Gitarın akordu bozuk ve şarkıyı orijinal tondan çalmışsınız. Ancak sesiniz bu tona gitmemiş sanki. Transpoze deneyerek daha iyi bir sonuca ulaşabilirsiniz. Bir de ritm ile ilgili de ufak bir sıkıntı var: Bazı noktalarda ufaktan kesiliyor ve sonra devam ediyor. Ritm akıcılığı gidiyor yani. Eş zamanlı çalıp söylerkenki temel zorluk. Zamanla düzelir tabi. Emeğinize sağlık.

Bu siteye geldiğimde böyle büyük cevherlerle karşılaşacağımı bilmiyordum ama beni aşırı sevindirdi böylesi yeteneklerle aynı platformda olmak. Üstün bir performans gerçekten de, tebrik ederim. 200 besteniz olduğunu belirtmişsiniz, mümkünse hepsini tek tek dinlemek isterim. müzik prodüksiyonu başlığındaki cahillere laf anlatmaya çalışmaktan çok daha iyi olacak bestelerinizi dinlemek. ayrıca ses renginizi incelediğimde sizin çok iyi bir tribüncü/taraftar olabileceğiniz düşüncesi hasıl oldu. hangi takımlısınız acaba?

Bu siteye geldiğimde böyle büyük cevherlerle karşılaşacağımı bilmiyordum ama beni aşırı sevindirdi böylesi yeteneklerle aynı platformda olmak. Üstün bir performans gerçekten de, tebrik ederim. 200 besteniz olduğunu belirtmişsiniz, mümkünse hepsini tek tek dinlemek isterim. müzik prodüksiyonu başlığındaki cahillere laf anlatmaya çalışmaktan çok daha iyi olacak bestelerinizi dinlemek. ayrıca ses renginizi incelediğimde sizin çok iyi bir tribüncü/taraftar olabileceğiniz düşüncesi hasıl oldu. hangi takımlısınız acaba?
Beğendiğiniz için çok sevindim beğenmeseniz de saygı duyarım ama bazıları hem beğenmiyor üzerine birde akıl veriyor alanında uzmanmış gibi!.. Bu arada koyu Fenerbahçeliyim..

Beğendiğiniz için çok sevindim beğenmeseniz de saygı duyarım ama bazıları hem beğenmiyor üzerine birde akıl veriyor alanında uzmanmış gibi!.. Bu arada koyu Fenerbahçeliyim..
Beğenmeyene saygı duyduğunuzu pek düşünmüyorum.

Hatalarınızı ya da eksik görülen şeyleri yorum yapmak için kimsenin alanında uzman olmasına gerek yok. Keşkül gibi titreyen bir arabanın balansında sıkıntı olabileceğini belirtmek için Otomotiv mühendisi olmanın, yamuk duran bir kirişi ayırt etmek için inşaat mühendisi olmanın ya da performansında sorun gördüğün programın darboğazını tespit etmek için yazılım mühendisi olmanın zorunlu olmaması gibi dengesiz/uyumsuz gelen sesi yorumlamak için de kimsenin ses mühendisi olmasına gerek yok.

İyi ve deneyimli bir müzisyen olmak için de insanların iyi bir üniversiteden mezun olup da ses mühendisliği falan okuması da gerekmiyor. Kaldı ki karşınızdaki x yerden y'yi yaptım derse bu sefer bu mentalitenin dayanacağı herhangi bir kolon kalmıyor. (İnşaat mühendisi değilim)

Ayrıca burası bir forum. Müzikle alakalı herhangi bir hakaret ya da aşağılama olmadan yapılan yorumları daha olgunca karşılamanızı öneririm.

Beğenmeyene saygı duyduğunuzu pek düşünmüyorum.

Hatalarınızı ya da eksik görülen şeyleri yorum yapmak için kimsenin alanında uzman olmasına gerek yok. Keşkül gibi titreyen bir arabanın balansında sıkıntı olabileceğini belirtmek için Otomotiv mühendisi olmanın, yamuk duran bir kirişi ayırt etmek için inşaat mühendisi olmanın ya da performansında sorun gördüğün programın darboğazını tespit etmek için yazılım mühendisi olmanın zorunlu olmaması gibi dengesiz/uyumsuz gelen sesi yorumlamak için de kimsenin ses mühendisi olmasına gerek yok.

İyi ve deneyimli bir müzisyen olmak için de insanların iyi bir üniversiteden mezun olup da ses mühendisliği falan okuması da gerekmiyor. Kaldı ki karşınızdaki x yerden y'yi yaptım derse bu sefer bu mentalitenin dayanacağı herhangi bir kolon kalmıyor. (İnşaat mühendisi değilim)

Ayrıca burası bir forum. Müzikle alakalı herhangi bir hakaret ya da aşağılama olmadan yapılan yorumları daha olgunca karşılamanızı öneririm.
Bi sen eksiktin kardeşim kitap yazacaksan yazar ol altı üstü bir şarkı paylaştım içinde biriktirdiklerini bana dökmene hiç gerek yok beğenmiyorsan delikanlı gibi beğenmedim yaz geç daha niye uzatıyorsun arabadan girmişsin inşaat sektörüne el altmışsın neredeyse hayırdır ya bizde foruma müzik tanıtmaya geldik milletin neden müzik yapmaya çekindiği anlaşıldı ama kusura bakma senin gibiler beğenmedi diye de müzik yapmaktan vazgeçecek değilim nokta. Ayrıca müzik yarışmasına katıldığınızda sizi öyle müzik bilgisi olmasına gerek yok dediğiniz kişiler değil bu işin ehli olan dediğim gibi okulunu okuyan bitiren kişiler seçiyor! bilmem anlatabildim mi?

Son düzenleme:
Gerçekten harika bir yeteneksiniz , harcandığınızı düşünüyorum. Anaokulu gösterisine katıldınız mı hiç ? Küçük kurbağa , küçük kurbağa falan...

Tanım: Müzikten anlayan herkesin ses mühendisliği mezunu olması gereken ülke 🤣

Siz kötü yorumlara aldırmayın. İnsanlar Mustafa Topaloğlu'nu da anlayamadılar sonuçta ama o da bir dahiydi. Sizin kıymetinizi biz ve bizim gibi gerçek müzik sevdalıları bilse yeter. Bence siz Bayhan ile düğet yapmalısınız. yeni şarkısı çok iyi.

Gerçekten harika bir yeteneksiniz , harcandığınızı düşünüyorum. Anaokulu gösterisine katıldınız mı hiç ? Küçük kurbağa , küçük kurbağa falan...

Tanım: Müzikten anlayan herkesin ses mühendisliği mezunu olması gereken ülke 🤣
Amacın kendine hakaret ettirmekse bende bilişim mezunuyum web programcılığı alanında bilişim suçlarını da çok iyi bilirim devam edersen soluğu mahkemede alabilirsin!..

Geri