Ses kartı ile elektro gitardan ses alamıyorum.

İlk fotoğraftaki uygulama hangisi? onu deneyeyim, asio4all ayarlarını aynı yaptım.

İlk fotoğraftaki uygulama cubase. Benzer mantıkla diğerlerinde de bu ayar olabilir. Son ayarlar doğru görünüyor ve sağlıklı ses gelmesi gerek yani, belki başka bir ayar ya da donanımla ilgili bir şey buna neden oluyordur. Ayarları deneyemediğim için daha fazla bir şey diyemiyorum :(

Windows ses ayarlarından ses kartı ve kulaklığınıza diğer uygulamaların donanımları kullanması için tek tek izin verin.

Asio4All arayüzünde Play tuşuna benzer bir simge görmelisiniz yoksa driver seçili fakat duraklatılmış oluyor. Bu arada, kulaklığınızı dönüştürücüyle normal çivi jack a çevirebiliyorsanız hiç böyle maceralara gerek yok.

Windows ses ayarlarından ses kartı ve kulaklığınıza diğer uygulamaların donanımları kullanması için tek tek izin verin.

Asio4All arayüzünde Play tuşuna benzer bir simge görmelisiniz yoksa driver seçili fakat duraklatılmış oluyor. Bu arada, kulaklığınızı dönüştürücüyle normal çivi jack a çevirebiliyorsanız hiç böyle maceralara gerek yok.
öyle bir dönüştürücü arıyorum bende

Asio4all bende çalışmıyor, behringer um2 cihazımın kendi driverini bulup kullandım ve işi çözdüm, ama şimdi de ses kartından ses çıkışına ihtiyacım var :D
yaklaşık 6-7 ay önce ben de ilk kez ses kartı almıştım behringer um2 ve ne yapacağım konusunda hiçbir fikrim yoktu aynı senin yaşadığın sorunları yaşadım ve cevabını bu videoda buldum. Sen de bu videoya göz atabilirsin her şeyi detaylı anlatıyor.

yaklaşık 6-7 ay önce ben de ilk kez ses kartı almıştım behringer um2 ve ne yapacağım konusunda hiçbir fikrim yoktu aynı senin yaşadığın sorunları yaşadım ve cevabını bu videoda buldum. Sen de bu videoya göz atabilirsin her şeyi detaylı anlatıyor.

Aslında bu videoyu izledim ama videoda ses kartıdan sesi verip usb kulaklık ile sesi geri almamın yolunu anlatan bir yöntem bulunmuyor.

Geri